Theofanis Gekas,Akhisarspor'a geri döndü! Resmi sözleşme önümüzdeki günlerde yapılacak - Son Dakika

Theofanis Gekas,Akhisarspor'a geri döndü! Resmi sözleşme önümüzdeki günlerde yapılacak

27.06.2022 20:04

Bir dönem Akhisarspor'daki forma giyen Theofanis Gekas, futbol direktörü olarak kulübe geri döndü. Akhisarspor'dan yapılan açıklamada, "Efsanemiz Theofanis Gekas ile Futbol Direktörlüğü konusunda prensipte anlaşmaya varılmıştır. Resmi sözleşme önümüzdeki günlerde imzalanacak ve detaylar kamuoyu ile paylaşılacaktır." sözlerine yer verildi.

Akhisarspor, efsane golcüsü Theofanis Gekas'ı futbol direktörü olarak kulübe geri getirdi. Kulüpten yapılan açıklamada detayların kısa süre içerisinde kamuoyu ile paylaşılacağı belirtildi.

"RESMİ SÖZLEŞME ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE İMZALANACAK"

Akhisarspor'dan yapılan açıklamada, "Efsanemiz Theofanis Gekas ile Futbol Direktörlüğü konusunda prensipte anlaşmaya varılmıştır. Resmi sözleşme önümüzdeki günlerde imzalanacak ve detaylar kamuoyu ile paylaşılacaktır" ifadeleri kullanıldı.

Efsane geri döndü! Theofanis Gekas resmen Akhisarspor'da

GEKAS, AKHİSARSPOR İLE 42 MAÇA ÇIKACAK

2018-2019 sezonunda Avrupa Ligi'nde mücadele eden ve aynı sezon küme düşen Akhisarspor, geride bıraktığımız sezonda ise TFF 3. Lig'e düşmüştü. Akhisarspor ile 42 maça çıkan ve performansı ile kulüp tarihinin en sevilen oyuncularından biri olmayı başaran Gekas ise Ege temsilcisi ile 25 gol atmıştı.

YORUMLAR
500
Gaziantep FK'da transferler devam edecek Gaziantep FK'da transferler devam edecek Hatay haberi! Defne Belediyesinden Anlamlı Turnuva Hatay haberi! Defne Belediyesinden Anlamlı Turnuva ÜNLÜ İSİMLER BU YIL DA ORMAN YANGINLARI İÇİN ÇAĞRIDA BULUNDU ÜNLÜ İSİMLER BU YIL DA ORMAN YANGINLARI İÇİN ÇAĞRIDA BULUNDU

Son Dakika Spor Theofanis Gekas,Akhisarspor'a geri döndü! Resmi sözleşme önümüzdeki günlerde yapılacak - Son Dakika


Advertisement