Tolgay Arslan: "Parasını Biriktirip Gelen Seyircileri Sevindirmeye Mecburuz" - Son Dakika

Tolgay Arslan: "Parasını Biriktirip Gelen Seyircileri Sevindirmeye Mecburuz"

31.10.2017 19:02
Tolgay Arslan: "Parasını Biriktirip Gelen Seyircileri Sevindirmeye Mecburuz"

Beşiktaş'ın orta saha oyuncusu Tolgay Arslan ise Monaco karşısında iyi bir sonuç alacaklarına inandığını ifade etti.

Zorlu bir karşılaşmaya çıkacaklarını ve rakiplerinin çok yetenekli oyunculardan kurulmuş bir takım olduğunu vurgulayan Tolgay, 3 puan alarak turu garantilemek istediklerini belirtti.

Şampiyonlar Ligi'nde sadece Beşiktaş'ı değil, aynı zamanda Türkiye'yi de temsil ettiklerini aktaran Tolgay, "Elde ettiğimiz başarıyla tüm ülkenin gurur duyması ve herkesin bizi desteklemesi gerekiyor. Taraftarlarımızın desteğiyle inşallah güzel bir sonuç alacağız." diye konuştu.

Monaco'nun eksiklerinin kendilerini ilgilendirmediğini ve her iki takımın da birbirini iyi tanıdığını dile getiren Tolgay, şunları söyledi:

"Bazen kazanır bazen kaybederiz ama son dakikaya kadar mücadele edeceğiz. Yarınki maçta çok taraftar bekliyoruz. Şunu da unutmamamız gerekiyor, biletler 100 liradan başlıyor. Babalar, çocuklar geliyor. Parasını biriktirip gelenler oluyor. Biz onları sevindirmeye mecburuz. Her maçta galibiyet alamıyorsunuz ama mücadeleden asla vazgeçmeyeceğiz."

Aynı başlıkta

YORUMLAR
500
Libya'nın Şafak Hücumbotu EFES-2022 Tatbikatına katılacak Libya'nın Şafak Hücumbotu EFES-2022 Tatbikatına katılacak MAHMUTYAZICIOĞLU CİNAYETİ; ŞÜPHELİ SERKAN DAKMAN ADLİYEYE SEVK EDİLDİ MAHMUTYAZICIOĞLU CİNAYETİ; ŞÜPHELİ SERKAN DAKMAN ADLİYEYE SEVK EDİLDİ Etimesgut Belediye Ampute Spor Kulübü, Şampiyonlar Ligi'nde finalde Etimesgut Belediye Ampute Spor Kulübü, Şampiyonlar Ligi'nde finalde
Kaynak: EuroSport.com

Son Dakika Spor Tolgay Arslan: 'Parasını Biriktirip Gelen Seyircileri Sevindirmeye Mecburuz' - Son Dakika


Advertisement