Trabzonspor'u hüzne boğan ayrılık! Egemen Korkmaz kulüpten ayrıldı - Son Dakika

Trabzonspor'u hüzne boğan ayrılık! Egemen Korkmaz kulüpten ayrıldı

27.06.2022 21:44

Trabzonspor'un başarısında önemli payı olan teknik direktör Abdullah Avcı'nın yardımcılığını yapan Egemen Korkmaz, kulüple yollarını ayırdı. Trabzonspor'un Egemen Korkmaz için yaptığı veda paylaşımında, "Formayı ruhuyla terletenler daima Fırtına'nın bir parçası olurlar... Her şey için teşekkürler Egemen Korkmaz." denildi.

Geçen sezon şampiyon olan Trabzonspor'da teknik direktör Abdullah Avcı'nın ekibinin önemli isimlerinden Egemen Korkmaz, kulüple yollarını ayırdı.

"HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER EGEMEN KORKMAZ"

Trabzonspor'dan Egemen Korkmaz için yapılan paylaşımda, "Formayı ruhuyla terletenler daima Fırtına'nın bir parçası olurlar... Her şey için teşekkürler Egemen Korkmaz." ifadeleri kullanıldı. Korkmaz'ın ailesine yeterince vakit ayıramadığı için böyle bir karar aldığı öğrenildi.

Trabzonspor'da herkesi şaşırtan ayrılık! Kulübün paylaştığı veda videosuna beğeni yağıyor
YORUMLAR
500
Trabzonspor, 35 yıl sonra ilk kez sezonun ilk iki maçını gol yemeden kazanmayı başardı Trabzonspor, 35 yıl sonra ilk kez sezonun ilk iki maçını gol yemeden kazanmayı başardı Spor Toto Süper Lig: Trabzonspor: 0 Hatayspor: 0 (İlk yarı) Spor Toto Süper Lig: Trabzonspor: 0 Hatayspor: 0 (İlk yarı) Trabzonspor, Şampiyonlar Ligi hedefi önündeki tek engel olan Kopenhag maçına tam kadro gidiyor Trabzonspor, Şampiyonlar Ligi hedefi önündeki tek engel olan Kopenhag maçına tam kadro gidiyor

Son Dakika Spor Trabzonspor'u hüzne boğan ayrılık! Egemen Korkmaz kulüpten ayrıldı - Son Dakika


Advertisement