Transfer İmzaya Kaldı - Son Dakika
Spor

Transfer İmzaya Kaldı

Transfer İmzaya Kaldı

Eskişehirspor futbolcusu Alper Potuk, Galatasaray'da oynayacağı için çok mutlu.

05.05.2013 17:37

Galatasaray, Alper Potuk'un transferini resmen tamamlamak için geri sayıma geçti. Alper'in Galatasaray'a transferi konusundaki en net açıklama Eskişehirspor Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz'dan geldi.

Alper Potuk'un Galatasaray'a transfer olmayı çok istediğini ifade eden Şahbaz, "Bu saatten sonra Alper'i kutluyorum. Tercihini ve niyetini belli etmiş oldu" dedi.

Galatasaray ile prensip anlaşmasına vardıklarını dile getiren Şahbaz, "Alper, transferi bir buçuk senedir konuşulan bir isim. Sezon sonunu beklemek zorundaydık. Sezon sonuna geldik. Başkanımızın ifade ettiği gibi ciddi bir noktaya geldik. Prensipte ve mali konularda belli bir noktaya vardık. Ama henüz imza atmadığımız için doğru olmaz. Umarım alan taraf, belli işlemler gerçekleştikten sonra açıklar" dedi.

"ALPER MUTLU, ONU KUTLUYORUM"

Şahbaz, Alper'in Eskişehir'de yetişmiş bir futbolcu olduğunu belirterek, "Biz, Alper'e sadece bir futbolcu olarak bakmıyoruz. Kendi çocuğumuz gibi görüyoruz. Başkanımız Alper'e, Galatasaray'a transferiyle ilgili görüşünü sordu. Gerekli görüşmeler yapıldı. Alper'in görüşü alındı. Bu nedenle görüşme yapıldı. Alper, genç bir futbolcu. Türkiye'nin önemli kulüplerinden bir tanesine, Galatasaray'a, gitmiş olmaktan dolayı mutluluk duygunu ifade ediyor. Burada başka bir kulübü dışlamak amacı taşımıyor. Ama Alper'in hedefi daha büyük hedefler, daha büyük noktalar. Galatasaray, Türkiye'nin çok büyük bir kulübü. Dolayısıyla bu transferi Alper de çok istiyor.Ben bu saaten sonra Alper'i kutluyorum. Tercihini ve niyetini belli etmiş oldu" şeklinde konuştu.

"ALPER İSTEDİ, TRANSFERİ HALLETTİK"

Alper'in isteğinin yönetim kurulunda görüşüldüğünü ve kırmızı siyahlı yöneticinin bu talebi onayladığını belirten Şahbaz, "Başkanımızla birlikte, iki yönetim kurulu arkadaşımız, Galatasaray'la görüşmeleri birlikte yönettiler. Dolayısıyla burada hem kulüp yönetimimiz hem de Alper'in görüşü netti. Buradan yola çıkılarak toplantı yapıldı" dedi.

Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Spor Transfer İmzaya Kaldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement