UEFA'da Yılın Oyuncusu ve Teknik Direktörü Adayları Belli Oldu - Son Dakika
Spor

UEFA'da Yılın Oyuncusu ve Teknik Direktörü Adayları Belli Oldu

UEFA, 2022-2023 sezonu için yılın futbolcusu ve teknik direktörü adaylarını açıkladı. Ödülün sahibi, 31 Ağustos Perşembe günü Monaco'da yapılacak olan UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşaması kura töreninde belli olacak. Ayrıca UEFA, yılın kadın oyuncusu ve teknik direktörü adaylarını 2023 FIFA Kadınlar Dünya Kupası'nın ardından açıklayacak. Yılın oyuncusu adayları Lionel Messi, Kevin De Bruyne ve Erling Haaland, teknik direktörü adayları ise Pep Guardiola, Simone Inzagi ve Luciano Spaletti olarak belirlendi.

17.08.2023 16:02

UEFA, geride kalan 2022-2023 sezonunu için yılın futbolcusu ve teknik direktörü adaylarını açıkladı. Listede yıldız futbolcular ve başarılı teknik adamlar bulunuyor.

KADINLAR DÜNYA KUPASI'NIN ARDINDAN AÇIKLANACAK

UEFA'dan yapılan açıklamada ödülün sahibinin 31 Ağustos Perşembe günü Monaco'daki Grimaldi Forum'da yapılacak olan 2023-24 UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşaması kura töreninde belli olacağı aktarıldı. Ayrıca UEFA, yılın kadın oyuncusu ve teknik direktörü adaylarını 2023 FIFA Kadınlar Dünya Kupası'nın ardından açıklacağını duyurdu.

İŞTE O ADAYLAR;

Yılın oyuncusu adayları;

Lionel Messi, Kevin De Bruyne, Erling Haaland.

Yılın teknik direktörü adayları;

Pep Guardiola, Simone Inzagi, Luciano Spaletti.

UEFA\'da Yılın Oyuncusu ve Teknik Direktörü Adayları Belli Oldu
Alper Kızıltepe
Alper Kızıltepe
Sondakika.com - Spor

Son Dakika Spor UEFA'da Yılın Oyuncusu ve Teknik Direktörü Adayları Belli Oldu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement