Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Volkan Demirel, Trabzonsporlular'dan ilk kez destek gördü! Yorumları taraftarın beğenisini topladı - Son Dakika

Volkan Demirel, Trabzonsporlular'dan ilk kez destek gördü! Yorumları taraftarın beğenisini topladı

Trabzonspor-Alanyaspor karşılaşmasında Hüseyin Türkmen'in gördüğü kırmızı kart ortalığı birbirine kattı. Volkan Demirel, "Bırakın sarı kartı, faul bile yok. Bu kadar kolay kart gösterilmemeli" diyen Volkan Demirel, Trabzonsporlular'dan destek gördü. Demirel'in en çok yabancı maddeye maruz kaldığı tribünlerle ilk kez bu kadar yakınlaşması dikkatlerden kaçmadı.

28.09.2021 - 09:43,  Güncelleme: 09:49

Dün akşam 1-1 sonuçlanan Trabzonspor Alanyaspor karşılaşmasında hakem Halis Özkahya'nın Hüseyin Türkmen'e gösterdiği ikinci sarı kart futbol gündemini salladı.

Özkahya'ya sert yorumlar yapıldı. En ağır yorum ise Volkan Demirel'den geldi. Futbolculuk döneminde en çok sorun yaşadığı takım olan Trabzonspor'un yanında duran Volkan Demirel'e destek geldi.

"FAUL BİLE YOK"

Volkan Demirel, "Hüseyin'e gösterilen ikinci sarı kart bu kadar kolay gösterilmemeli. Bırakım sarı kartı, faul bile yok" diye konuştu. Ardından Trabzonsporlu taraftarlar belki de ilk kez Volkan Demirel'e destek verdi.

Volkan Demirel, ilk kez Trabzonsporlular'dan destek gördü! Yorumları mest etti
Volkan Demirel, ilk kez Trabzonsporlular'dan destek gördü! Yorumları mest etti
Volkan Demirel, ilk kez Trabzonsporlular'dan destek gördü! Yorumları mest etti
Volkan Demirel, Trabzonsporlular\'dan ilk kez destek gördü! Yorumları taraftarın beğenisini topladı
YORUMLAR (3)
  • Anıl Çalı: Fasülye de kendini nimet sayarmış hesabı Volkan ın başka işi yoktu da size laf yetiştirecekdi kaleciyken de işinin hakkını veriyordu şimdi de siz tabi sandınız sizinle uğraşıyor ?? Yanıtla 21 8
  • Osman : Konuştu kuru fasülye 3 2
  • Sertan Sarı : Hakemler iki haftadır bizi 10 kişi bırakıyor şampiyon yapmayacaklar bunlar bizi belli Yanıtla 15 20

Son Dakika Spor Volkan Demirel, Trabzonsporlular'dan ilk kez destek gördü! Yorumları taraftarın beğenisini topladı - Son Dakika


Advertisement