Yağlı güreşçi Ali Kaya, Karamanlı Gençlik Spor Kulübüne transfer oldu - Son Dakika

Yağlı güreşçi Ali Kaya, Karamanlı Gençlik Spor Kulübüne transfer oldu

26.06.2022 15:00
Yağlı güreşçi Ali Kaya, Karamanlı Gençlik Spor Kulübüne transfer oldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi yağlı güreşçilerinden Ali Kaya, Burdur'un Karamanlı Gençlik Spor Kulübüne transfer oldu.

Antalya Büyükşehir Belediyesi yağlı güreşçilerinden Ali Kaya, Burdur'un Karamanlı Gençlik Spor Kulübüne transfer oldu.

Karamanlı Belediyesinin desteğiyle yapılan anlaşmaya göre, 22 yaşındaki Kaya, hem yağlı güreş müsabakalarda kulüp adına güreşecek hem de ilçedeki genç güreşçileri yetiştirecek.

Kaya, AA muhabirine, öncelikli hedefinin ata sporu olan yağlı güreşleri gençlere öğretmek ve özendirmek olduğunu söyledi.

Kulüp olarak ilk hedeflerinin 669'uncu Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde küçük, orta, büyük boy kategorilerine katılmak olduğunu aktaran Kaya, "Kırkpınar'ın ardından düzenlenecek diğer yağlı güreş müsabakalarına da katılmayı planlıyoruz. Bana bu imkanı veren başta Belediye Başkanımız Fatih Selimoğlu olmak üzere, kulüp başkanımız Metin Yılmaz ve yönetim kuruluna teşekkür ederim." ifadelerini kulandı.

YORUMLAR
500
Konyaaltı ve Kumluca Bağlantı Yolu Asfalt Çalışmaları Başladı Konyaaltı ve Kumluca Bağlantı Yolu Asfalt Çalışmaları Başladı Antalya'da gübre israfını önlemek için çiftçilere toprak numunesi alma eğitimi Antalya'da gübre israfını önlemek için çiftçilere toprak numunesi alma eğitimi Tataristan'ın başkenti Kazan'da 27-30 Ağustos'ta Küresel Gençlik Zirvesi yapılacak Tataristan'ın başkenti Kazan'da 27-30 Ağustos'ta Küresel Gençlik Zirvesi yapılacak
Kaynak: AA

Son Dakika Spor Yağlı güreşçi Ali Kaya, Karamanlı Gençlik Spor Kulübüne transfer oldu - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement