Yusuf'un menajeri bombayı patlattı! Lille'den sonraki adresi en sonunda netleşti - Son Dakika

Yusuf'un menajeri bombayı patlattı! Lille'den sonraki adresi en sonunda netleşti

12.01.2022 20:00

Yusuf Yazıcı'nın menajeri Adem Cebeci, Lille ve CSKA Moskova'nın prensipte anlaşmaya vardığını açıkladı. Yusuf, Rus ekibiyle sözleşme imzalamaya hazırlanıyor.

Lille forması giyen Yusuf Yazıcı, CSKA Moskova'ya transfer olmak üzere. Rus kulübü Yusuf Yazıcı satın alma opsiyonuyla birlikte kiralayacak. Oyuncunun menajeri Adem Cebeci, milli futbolcunun CSKA Moskova ile sözleşme imzalamaya çok yakın olduğunu söyledi.

Yusuf'un menajeri bombayı patlattı! Lille'den sonraki adresi en sonunda netleşti

GÖRÜŞMELER BİTTİ

Adem Cebeci'nin Rus basını Sport 24'e yaptığı açıklamayı aktaran FutbolArena'nın haberinde, görüşmelerin bittiği vurgulandı.

"ANLAŞMAYA VARILDI"

Adem Cebeci, "Yusuf Yazıcı'nın CSKA Moskova ile sözleşme imzalaması çok yakın. Kulüpler prensipte anlaşmaya vardı. Görüşmeler son derece olumlu ilerliyor" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
500
Şahinbey'in torunları ecdadıyla buluşuyor Şahinbey'in torunları ecdadıyla buluşuyor Ukraynalı askerlerin eş ve annelerinden Türkiye'ye teşekkür Ukraynalı askerlerin eş ve annelerinden Türkiye'ye teşekkür AB, Rusların dondurulan varlıklarını Ukrayna'da kullanmak istiyor AB, Rusların dondurulan varlıklarını Ukrayna'da kullanmak istiyor

Son Dakika Spor Yusuf'un menajeri bombayı patlattı! Lille'den sonraki adresi en sonunda netleşti - Son Dakika


Advertisement