Call Of Duty: Black Ops 2′de Büyük Sürpriz! - Son Dakika
Teknoloji

Call Of Duty: Black Ops 2′de Büyük Sürpriz!

Call Of Duty: Black Ops 2′de Büyük Sürpriz!

13 Kasım'da oyun severler ile buluşacak olan Call of Duty: Black Ops 2 için "Suprise" adlı özel bir tanıtım filmi yayınlandı.

01.11.2012 13:01  Güncelleme: 13:08

Guy Ritchie, Robert Downey Jr. ve FPSRussia'nın ortak yanı ne olabilir? Call of Duty: Black Ops 2′nin yeni reklam filmi "Suprise"da birçok ünlü ismi bir araya getirdi…

& ;

13 Kasım'da oyun severler ile buluşacak olan Call of Duty: Black Ops 2 için "Suprise" adlı özel bir tanıtım filmi yayınlandı. Bu videoyu özel yapan sebeplerden ilki, yönetmeninin "Sherlock Holmes", "Sherlock Holmes: A Game of Shadows", "Snatch.", "Revolver" ve "Lock, Stock and Two Smoking Barrels" gibi filmlerden tanıdığımız Guy Ritchie oluşu. Bir diğer neden ise, son yıllarda Hollywood'da altın çağını yaşayan Iron Man serisinden tanıdığımız Robert Downey Jr.'un videoda yer alması oldu. Tanıtım filmi bu kadarla da kalmıyor. YouTube üzerinde bir kanalı bulunan ve sıra dışı silahları tanıtmasıyla bilinen FPSRussia da, videoda karşımıza çıkan ünlü simalar arasında… İşte Call of Duty: Black Ops 2′nin "Surprise" videosu!

Surprise!

Kaynak: Scroll.com.tr

Son Dakika Teknoloji Call Of Duty: Black Ops 2′de Büyük Sürpriz! - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement