Sevgilimizi Böyle Beklememiştik: Behzat Ç. Dizisinden Yeni Fragman Geldi - Son Dakika
Teknoloji

Sevgilimizi Böyle Beklememiştik: Behzat Ç. Dizisinden Yeni Fragman Geldi

Sevgilimizi Böyle Beklememiştik: Behzat Ç. Dizisinden Yeni Fragman Geldi

Behzat Ç. dizisinin BluTV'de yayınlanacak olan yeni sezonundan bir tanıtım fragmanı geldi.

05.06.2019 16:37  Güncelleme: 16:50
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Behzat Ç. önce kitaplarla hayatımıza girdi, daha sonra da 2010-2013 yılları arasında kendine has, ilgi çekici bir hayran kitlesi edindi. 2013'te ekrana veda eden dizi, bu yıl BluTV'de geri dönmeye hazırlanıyor. Dizinin yeni sezonuna ait yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı.

Behzat Ç.'nin bu sezonunda, ana kadronun önemli bir kısmı yeniden ekranda olacak. Hayalet'i oynayan İnanç Konukçu ve Akbaba'yı canlandıran Berkan Şal yine kadroda yer alacak. Nejat işler'i bir kez daha Ercüment Çözer rolünde göreceğiz. Güven Kıraç da dağlarda yılan yemesiyle hava atan bir diğer kötü karakterimiz Memduh'u canlandıracak.

Dizinin kadrosundaki diğer isimler ise Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, Eray Eserol, Ayça Eren, Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik olacak. Fragmanda ayrıca tarihin muhtemelen en uğursuz vosvosu olan ve her görüldüğünde Behzat amirimin canının yandığı kırmızı otomobili de görüyoruz.

Serinin senaristliğini, daha önce de olduğu gibi Ercan Mehmet Erdem üstlenecek, yönetmen koltuğunda Serdar Akar oturacak.

Fragmanda gördüğümüz kadarıyla, Ercüment Çözer'in hala Behzat Ç. ile olan işi bitmiş değil. Artık emekli olmuş, ununu elemiş eleğini asmış olan Behzat Ç., adeta altından girilip üstünden çıkılan cinayet büroyu tekrar toplamak için geri dönecek.

Son Dakika Teknoloji Sevgilimizi Böyle Beklememiştik: Behzat Ç. Dizisinden Yeni Fragman Geldi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Fatsa'da cep telefonunun bataryası şarj sırasında patladı
  12:03 Fatsa'da cep telefonunun bataryası şarj sırasında patladı

  Ordu'nun Fatsa ilçesinde bir telefon tamir dükkânında, tamire götürülen cep telefonunun bataryası şarj sırasında patladı. İşletme sahibi hızlı bir şekilde yangına müdahale ederek söndürdü.

 • Aydın İl Jandarma Komutanlığı Orman Yangınlarına Karşı Önlemlerini Artırıyor
  11:47 Aydın İl Jandarma Komutanlığı Orman Yangınlarına Karşı Önlemlerini Artırıyor

  Aydın İl Jandarma Komutanlığı, mevsimsel sıcaklıkların artmasıyla birlikte orman yangınlarını önlemek için devriye faaliyetlerini sıklaştırıyor. İnsansız Hava Aracı (İHA) ve dronlar aracılığıyla ormanları sürekli olarak kontrol eden jandarma, yangınların erken aşamada tespit edilmesini sağlıyor. Vatandaşlar da orman yangınlarına karşı alınması gereken tedbirler konusunda bilgilendiriliyor.

 • Sony, PlayStation 5 Pro için geliştiricilere özel davetler göndermeye başladı
  11:10 Sony, PlayStation 5 Pro için geliştiricilere özel davetler göndermeye başladı

  Sony, PlayStation 5 Pro'ya özel oyunlar için geliştiricilere özel davetler göndermeye başladı. PlayStation 5 Pro'nun yıl sonunda tanıtılması ve 8K çözünürlük gibi önemli artışlar sunması bekleniyor. Geliştiriciler yeni konsola davet ediliyor.

 • Çin'in devasa yatırımı Origin Wukong ile kuantum bilgisayar çağı
  11:10 Çin'in devasa yatırımı Origin Wukong ile kuantum bilgisayar çağı

  Çin hükümeti, devasa bir yatırım yaptığı kuantum bilgisayarı Origin Wukong ile siber saldırıları önlemeyi hedefliyor. Origin Wukong, benzersiz bir şifreleme teknolojisi ve kriptografik kapasiteye sahip olarak dikkat çekiyor. Çin'in gelecekte yeni versiyonlarını da çıkaracağı tahmin edilen bu bilgisayar, veri güvenliğini artırmayı amaçlıyor.

 • Öğrencilerin Yapay Zeka Kullanarak Ödev Yapma Alışkanlığı Artıyor
  11:09 Öğrencilerin Yapay Zeka Kullanarak Ödev Yapma Alışkanlığı Artıyor

  ChatGPT gibi sohbet botlarının hayatımıza girmesiyle öğrencilerin ödevlerini yapay zekaya yaptırma alışkanlığı da artıyor. Turnitin'in raporuna göre, öğrencilerin projelerinin büyük bir kısmı yapay zeka tarafından oluşturuluyor. Yapay zekalı metinlerin tespit edildiği ödevlerin sayısı her geçen ay artıyor ve öğrencilerin yapay zeka kullanma alışkanlığı değişiyor.

 • Yapay Zeka ve Derin Öğrenme Teknikleriyle Oluşan Deep Fake Teknolojisi Mağduriyetlere Yol Açıyor
  11:04 Yapay Zeka ve Derin Öğrenme Teknikleriyle Oluşan Deep Fake Teknolojisi Mağduriyetlere Yol Açıyor

  Yapay zeka ve derin öğrenme tekniklerinin kullanımıyla ortaya çıkan derin sahtecilik (deep fake) teknolojisi, sahte video ve ses kaydı temelli veri manipülasyonlarını artırarak birçok kişinin mağdur olmasına neden oluyor. Bu teknoloji, sosyal medya platformları ve dijital platformlarda kullanıldığında olumsuz sonuçlara ve dezenformasyona yol açabiliyor. Yapay zeka uygulamalarının kullanıcıların verilerini izinsiz olarak kullanabilmesi ve manipülasyon yapabilmesi, tüketicilerin mağduriyet yaşamasına sebep olabiliyor. Yapay zeka okur yazarlığına sahip olmanın önemi vurgulanarak, yapay zekanın ürettiği bilgilerin sorgulanması gerektiği belirtiliyor. Derin sahtecilikle mücadele etmek için tekniklerin geliştirilmesi ve toplumun bilinçlendirilmesi gerektiği ifade ediliyor.

 • Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi'ne 25 adet tablet temin edildi
  10:55 Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi'ne 25 adet tablet temin edildi

  Samsun Büyükşehir Belediyesi, itfaiyenin teknik altyapısını güçlendirmek için yeni ekipmanlar temin ediyor. İtfaiye araçlarında kullanılan tabletlerle ekiplerin olay yerine daha hızlı ulaşması ve müdahalede bulunması amaçlanıyor.

 • Almanya Başbakanı Olaf Scholz, Çin'de Tongji Üniversitesi'ni ziyaret etti
  10:29 Almanya Başbakanı Olaf Scholz, Çin'de Tongji Üniversitesi'ni ziyaret etti

  Almanya Başbakanı Olaf Scholz ve beraberindeki heyet, Çin'in Chongqing Belediyesi'nden Shanghai'ye geçerek Tongji Üniversitesi'ni ziyaret etti. Scholz, üniversitenin Jiading Kampüsü'nde öğrencilerle sohbet etti ve Alman Covestro şirketinin Asya Pasifik İnovasyon Merkezi'ni ziyaret etti.

 • Kayseri'de Akıllı Trafik Yönetimi İle Trafik Kontrol Merkezi Faaliyete Geçti
  10:14 Kayseri'de Akıllı Trafik Yönetimi İle Trafik Kontrol Merkezi Faaliyete Geçti

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Trafik Kontrol Merkezi'nde gerçekleştirilen Akıllı Trafik Yönetimi sayesinde şehir trafiğinin canlı olarak denetlendiğini ve olumsuzluklara anında müdahale edildiğini belirtti.


Advertisement