Kızılcık Şerbeti'nde Alev ve Abdullah'ın yasak aşk sahnesi ortalığı karıştırdı - Son Dakika
Televizyon

Kızılcık Şerbeti'nde Alev ve Abdullah'ın yasak aşk sahnesi ortalığı karıştırdı

Ekranların sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti'nde Alev ile Abdullah'ın sahnesi ortalığı karıştırdı. İkili arasında geçen diyalog birçok kişinin tepkisini çekerken, bazı kişiler ikilinin ilişki yaşamasını destekler yorumlarda bulundu.

10.12.2023 10:19  Güncelleme: 11:00
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Reyting rekortmeni dizi Kızılcık Şerbetin'de Alev ve Abdullah'ın yakınlaştığı anların klibi yayınlandı. "Ateşe düştüm" şarkısı eşliğinde ikilinin romantik anlarının yer aldığı video sosyal medyayı ikiye böldü.

ROMANTİK VİDEO ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Yayınlandığı ilk günden bu yana büyük bir ilgiyle izlenen Kızılcık Şerbeti dizisi son bölümündeki sahnelerle yine adından söz ettirdi. Özellikle Alev ile Abdullah'ın romantik anlar yaşadığı sahne sosyal medyaya damga vurdu.

Kızılcık Şerbeti'nde Alev ve Abdullah'ın yasak aşk sahnesi ortalığı karıştırdı

ELEŞTİRİLER DİZİNİN SENARİSTLERİNE

Evlilik hazırlığında olan Alev'in kapısını çalan Abdullah'ın Alev'in evliliğinden vazgeçmesi ve boşanacağını söylemesi, birçok kişinin tepkisini çekti. Dizinin senaristlerine kızan kullanıcılar "60 yaşındaki evli adam aşk acısı çektirip bunu normalleştiriyorsunuz" tarzında yorumlar yaptı. Bazı kişiler ise bu durumun normal hayatta da olduğunu dile getirerek sahneyi eleştirenlere tepki gösterdi.

Kızılcık Şerbeti'nde Alev ve Abdullah'ın yasak aşk sahnesi ortalığı karıştırdı
Kızılcık Şerbeti'nde Alev ve Abdullah'ın yasak aşk sahnesi ortalığı karıştırdı
Kızılcık Şerbeti'nde Alev ve Abdullah'ın yasak aşk sahnesi ortalığı karıştırdı
Kızılcık Şerbeti\'nde Alev ve Abdullah\'ın yasak aşk sahnesi ortalığı karıştırdı

Son Dakika Televizyon Kızılcık Şerbeti'nde Alev ve Abdullah'ın yasak aşk sahnesi ortalığı karıştırdı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Teşkilat'ın 104. bölümünde neler olacak?
  23:10 Teşkilat'ın 104. bölümünde neler olacak?

  Ömer, öğrendiği gerçekle neye uğradığını şaşırır. İpuçları onu doğru yola götürür. Büyük sırrı öğrendiğinde planladığı hamleleri rafa kaldırmak zorunda kalır. Kambur'un elinde zor durumda olan Korkut ve Pehlivan, pes etmeden kurtuluş yolu bulmaya çalışırlar. Hiçbir şeyden haberi olmayan Neslihan'ın, Ömer'e güveni sonsuzdur. Ömer de Neslihan'ın vatanı için babasından bile vazgeçeceğine emindir. Gerçekler ortaya çıktıkça zor kararlar alan Ömer'in amacı bellidir. Karşısındaki kim olursa olsun, önce vatanı için hareket edecektir.

 • Şeyda Akova Balcıoğlu, Sakla Beni dizisindeki karakteri hakkında konuştu
  17:18 Şeyda Akova Balcıoğlu, Sakla Beni dizisindeki karakteri hakkında konuştu

  Sakla Beni dizisinde yer alan oyuncu Şeyda Akova Balcıoğlu, Melis Yaşar'ın konuğu oldu. Balcıoğlu, dizide canlandırdığı 'Afife' karakterini anlattı. Karakterin yaşadığı zorlukları ve hataları anlatan Balcıoğlu, toplumun hatalara tahammülü olmadığını belirtti. Ancak herkesin gençlik döneminde hata yaptığını ve karakteri anlamak gerektiğini vurguladı.

 • Blizzard'ın efsanevi oyunu Diablo televizyon dünyasına giriş yapıyor
  15:10 Blizzard'ın efsanevi oyunu Diablo televizyon dünyasına giriş yapıyor

  Fallout dizisinin ardından, Diablo'nun da televizyon dünyasına girişi gündeme geldi. Diablo serisinin başı Rod Fergusson, oyunun derin temalarının televizyon formatına başarıyla aktarılabileceğini düşünüyor. Fergusson, Diablo'nun evrensel temalarının sürükleyici bir televizyon dizisi için uygun olduğunu ifade etti. Potansiyel dizi uyarlaması, Diablo hayranlarını heyecanlandırmış durumda ve oyuncular arasında büyük bir heyecan yaratmıştır.

 • Arka Sokaklar 670. Bölüm: Ekip, Rus bürokrata suikast girişimini önlemeye çalışıyor
  19 Nis Arka Sokaklar 670. Bölüm: Ekip, Rus bürokrata suikast girişimini önlemeye çalışıyor

  Kuzgun, İstanbul'da bir konferans verecek olan ünlü Rus bürokrat Ivan Nazımovıc'in peşindedir. Ekibimiz Ivan için bir koruma kalkanı oluşturur. Bir asker uğurlama töreninde havaya sıkılan kör bir kurşunla kızını kaybeden baba Kazım intikamını almak için ilginç bir yola başvurur. Arka Sokaklar 671. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı! Engin, casusluktan gözaltına alınıyor! Arka Sokaklar yeni bölümüyle 19 Nisan Cuma saat 20.00'da Kanal D'de!

 • Survivor All Star'da eleme düellosu: Yaman veda etti
  18 Nis Survivor All Star'da eleme düellosu: Yaman veda etti

  TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde Yaman, Özgür, Yunus Emre ve Batuhan arasında eleme düellosu yaşandı. Batuhan ile finale kalan Yaman arasında gerçekleşti ve Yaman hayallerine veda etti.

 • Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu, annesini bulmak için Müge Anlı'ya başvurdu
  17 Nis Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu, annesini bulmak için Müge Anlı'ya başvurdu

  Yıllar önce Metin Akpınar'ın evlilik dışı birlikteliğinden dünyaya gelen ve açtığı babalık davasını kazanan Duygu Nebioğlu, annesini bulmak için Müge Anlı'nın programına katılarak yardım istedi.

 • Netflix, Holly Willoughby'nin yeni programı Bear Hunt için çelikten bir koruma halkası oluşturacak
  16 Nis Netflix, Holly Willoughby'nin yeni programı Bear Hunt için çelikten bir koruma halkası oluşturacak

  Netflix, yeni programı Bear Hunt için sunucu Holly Willoughby'e çelikten bir koruma halkası sağlayacak ve güvenlik için 1 milyon sterlin ayıracak. Programda Holly, Bear Grylls ve en az on ünlü, hayatta kalma becerileri öğrenerek çeşitli zorluklara katılacak. Costa Rica'nın ormanlarında artan suikastlar, saldırılar ve mafya cinayetleri nedeniyle özel güvenlik ekipleri, özel araçlar ve güvenli konaklama yerleri gerekecek.

 • Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu, annesini bulmak için Müge Anlı'dan yardım istedi
  16 Nis Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu, annesini bulmak için Müge Anlı'dan yardım istedi

  Metin Akpınar'ın evlilik dışı birlikteliğinden dünyaya gelen ve açtığı babalık davasını kazanan Duygu Nebioğlu, annesini bulabilmek için Müge Anlı'ya seslendi. Anlı da Nebioğlu'na "Kapımız açık" diyerek karşılık verdi.

 • Amerikalı şarkıcı Katy Perry'nin canlı yayında elbisesi koptu
  16 Nis Amerikalı şarkıcı Katy Perry'nin canlı yayında elbisesi koptu

  Amerikalı pop yıldızı Katy Perry, American Idol programının canlı yayınında bir kıyafet kazası yaşadı. Roman Collins'in performansı sırasında Perry'nin elbisesi bir anda kopunca ünlü isim masanın altına girerek kendini kamufle etti.


Advertisement