65 yaş üstü vatandaşlar, Eren Bülbün'ün hayatını anlatan filmde, duygu dolu anlar yaşadı - Son Dakika

65 yaş üstü vatandaşlar, Eren Bülbün'ün hayatını anlatan filmde, duygu dolu anlar yaşadı

03.02.2022 14:06

65 yaş üstü vatandaşlar, Eren Bülbün'ün hayatını anlatan filmde, duygu dolu anlar yaşadıİSTANBUL Tuzla'da yaşayan ve Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi'ne gelen 65 yaş üstü büyükler için sinema etkinliği düzenlendi.

65 yaş üstü vatandaşlar, Eren Bülbün'ün hayatını anlatan filmde, duygu dolu anlar yaşadı

İSTANBUL Tuzla'da yaşayan ve Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi'ne gelen 65 yaş üstü büyükler için sinema etkinliği düzenlendi. Trabzon Maçka'da teröristlerin kurduğu pusuda şehit olan Eren Bülbül ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in yaşam öyküsünün anlatıldığı 'Kesişme; İyi ki Varsın Eren' filmini izleyen büyükler duygu dolu anlar yaşadı.

Tuzla'da akranları ile beraber vakit geçirmek, yalnızlık duygularını yaşamamak ve çeşitli aktiviteler ile hayata tutunmak için Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi'ne gelen 65 yaş üstü büyüklere, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'nın talimatıyla sinema etkinliği düzenlendi. 65 yaş üstü büyükler, Tuzla Şifa Park AVM'nin içerisinde bulunan sinemada, Trabzon Maçka'da teröristlerin kurduğu pusuda şehit olan Eren Bülbül ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in yaşam öyküsünü anlatan 'Kesişme; İyi ki Varsın Eren' filmini izlediler. Filmi izleyen 65 yaş üstü büyükler, duygu dolu anlar yaşadılar. Evlerinden servisle alınan büyükler, program sonunda yine evlerine servisle bırakıldılar.

"Çok duygulandık"

Sinema etkinliğine katılan Rabia Topçu,"Bu etkinlik için çok sevindik. Ancak film üzücü. Başkanımıza çok selam söylüyoruz. Bizi gezdiriyor. Çok iyi bakıyor. Her yere götürüyorlar" dedi.

Fatma Yılmaz ise," Yaşlıyız ama yine de sinemaya geldik" dedi. Film sonunda duygu dolu anlar yaşana 65 yaş üstü büyükler," Çok duygulandık" ifadelerini kullandılar.

YORUMLAR
500
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel 65 yaş üstü vatandaşlar, Eren Bülbün'ün hayatını anlatan filmde, duygu dolu anlar yaşadı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement