8 Mart Dünya Kadınlar Günü - Son Dakika

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

09.03.2012 14:29
8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Altundağ ve beraberindeki heyet, Vali Orhan Alimoğlu'nu ziyaretinde etti.

Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Altundağ ve beraberindeki heyet, Vali Orhan Alimoğlu'nu ziyaretinde etti.

Altundağ ve kadınlarından oluşan heyet üyelerini kabul eden Vali Orhan Alimoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bütün kadınların gününü tebrik etti.

Vali Alimoğlu, Milli Şair Mehmet Akif Ersoy'un "Gelmişiz cihana insaniyet nedir öğretmişiz" sözünü hatırlatarak, "Bizim milletimiz insan değerini iyi bilen milletlerdendir. İnsan değeri anlaşıldığı zaman bunun içine kadınlar da girer ki bu çok önemli bir konudur. Yine kültürümüzde 'Ana baş tacımız her derde ilaç imiş' sözü her şeyi anlatır. Burada asıl olan ailedir. Toplumun temeli ailedir. Ailenin de temeli, direği hanımlardır. Bunu hepimiz biliriz" dedi.

Hatice Eroğlu ve Dilek Terzioğlu ise aile birliği ve düzeni içinde en güzel günlerin kadınların olması dileğinde bulundu.

- AKSARAY

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Bayramiç Belediyesi'nin Şiir Yarışmasında Kazananlar Belli Oldu Bayramiç Belediyesi'nin Şiir Yarışmasında Kazananlar Belli Oldu

Son Dakika Yerel 8 Mart Dünya Kadınlar Günü - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement