Adanaspor Teknik Direktörü Eriş."Kendi Sahamızda Oynayacağımız Maçlardan Mutlaka 3 Puanla Ayrılmak... - Son Dakika

Adanaspor Teknik Direktörü Eriş."Kendi Sahamızda Oynayacağımız Maçlardan Mutlaka 3 Puanla Ayrılmak...

15.02.2012 15:20
Adanaspor Teknik Direktörü Eriş."Kendi Sahamızda Oynayacağımız Maçlardan Mutlaka 3 Puanla Ayrılmak...

Bank Asya 1.Lig takımlarından Adanaspor Teknik Direktörü Levent Eriş, kendi sahalarında yapacakları maçlardan mutlaka 3 puanla ayrılmak istediklerini belirtti.

Bank Asya 1. Lig takımlarından Adanaspor Teknik Direktörü Levent Eriş, kendi sahalarında yapacakları maçlardan mutlaka 3 puanla ayrılmak istediklerini belirtti.

Eriş, yazılı açıklamasında, Giresunspor deplasmanından 3 puanla dönmek istemelerine karşın, alınan 1 puanın da önemli olduğunu kaydetti.

Kendi sahalarında yapacakları maçlardan mutlaka 3 puanla ayrılmak istediklerini belirten Eriş, " Boluspor'u yenerek, rakibimizi yakalamak ve ilk 6 için iddiamızı sürdürmek düşüncesindeyiz. Burada en büyük görev taraftarımıza düşüyor. Takımımızın başarısı için tek vücut, tek yürek olmalıyız. Seyir zevki açısından güzel bir karşılaşma olacak. Herkesi maça davet ediyorum" ifadelerini kullandı.

Eriş, pazar günü oynanacak karşılaşmanın hazırlıklarına başladıklarını, sarı kart cezalısı Barbaros'un maçta takımdaki yerini alamayacağını, hafif sakatlığı bulunan Kibong'un ise tedavisinin devam ettiğini kaydetti.

- ADANA

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Altay için gizli tehlike Altay için gizli tehlike Altay için gizli tehlike Altay için gizli tehlike Burak Kızılhan: 'Taraftarlarımızın, camiamızın haklarını helal etmiyoruz' Burak Kızılhan: 'Taraftarlarımızın, camiamızın haklarını helal etmiyoruz'

Son Dakika Yerel Adanaspor Teknik Direktörü Eriş.'Kendi Sahamızda Oynayacağımız Maçlardan Mutlaka 3 Puanla Ayrılmak... - Son Dakika


Advertisement