Aday Memurlar İçin Temel Eğitim Programı - Son Dakika

Aday Memurlar İçin Temel Eğitim Programı

16.11.2015 12:06
Aday Memurlar İçin Temel Eğitim Programı

Karabük Üniversitesinde (KBÜ) göreve başlayan aday memurlar için düzenlenen eğitim programı başladı.

Karabük Üniversitesinde (KBÜ) göreve başlayan aday memurlar için düzenlenen eğitim programı başladı.

KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Toplantı Salonunda düzenlenen eğitimde yaptığı konuşmada, kamu hizmetleri eksiksiz ve düzenli bir şekilde nitelikli insan kaynağı ile sürdürülmesinin önemini vurguladı.

Eğitimle aday memurlara yerine getirecekleri görevin gerektirdiği bilgi ve becerilerini kazandırmayı amaçladıklarını ifade eden Polat, "Hizmetlerin zaman ve kaynak israfı olmaksızın en verimli şekilde yerine getirilmesini sağlanmalı. Güler yüzlü, yol gösterici, disiplinli ve bilgili memurlar yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Aday memurlarımıza başarılar diliyorum" dedi.

Üniversitede çeşitli birimlerde görev yapan 36 aday memura verilen eğitim, 4 Aralık'aa sona erecek.

YORUMLAR
500
Karabük'te hastanede Kovid-19 tedavisi gören hasta kalmadı Karabük'te hastanede Kovid-19 tedavisi gören hasta kalmadı Metal endüstrisinin başkenti Karabük'te Antik dönemde metal sanatı ele alındı Metal endüstrisinin başkenti Karabük'te Antik dönemde metal sanatı ele alındı Yöresel lezzetleri gün yüzüne çıkaracak' Lezzet Şenlikleri' devam ediyor Yöresel lezzetleri gün yüzüne çıkaracak' Lezzet Şenlikleri' devam ediyor
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Aday Memurlar İçin Temel Eğitim Programı - Son Dakika


Advertisement