AK Parti Çorum Teşkilatından İskilip Çıkarması - Son Dakika

AK Parti Çorum Teşkilatından İskilip Çıkarması

14.02.2014 18:58
AK Parti Çorum Teşkilatından İskilip Çıkarması

AK Parti Çorum İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, birilerinin yaptığı operasyonlarla AK Parti’yi halkta ayırmaya çalıştığını belirterek, “AK Parti’yi halktan kimse ayıramayacak.

AK Parti Çorum İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, birilerinin yaptığı operasyonlarla AK Parti'yi halkta ayırmaya çalıştığını belirterek, "AK Parti'yi halktan kimse ayıramayacak. Halkla bizi hiçbir güç ayıramaz" dedi.

AK Parti Çorum İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, seçim çalışmaları kapsamında İskilip ilçesini ziyaret etti. AK Parti İlçe Başkanlığı'nı ziyaret eden Ceylan, partililerle bir araya geldi.

17 aralık operasyonunu değerlendiren Ceylan, operasyonun millete yapılan bir operasyon olduğunu söyledi. Gezi Parkı başlayan sürecin devam edeceğini bildiklerini dile getiren Ceylan, "Operasyonlarda tutuklanan kişilerin bu ülkeye yapılan yatırımlarda başı çeken kişiler. Milletimiz dikkatli olmalı. Artık halkımız fotoğrafın tamamını görmeye başladı. Kimse biz halkımızla karşı karşıya getiremeyecek" dedi.

İskilip'te bir bayrak değişimi yaşandığını ve bundan sonra yollarına belediye başkan adayı Recep Çatma ile devam edeceklerini dile getiren Ceylan, İskilip Belediye Başkanı Numan Sezer'e de yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

AK parti'ye yakışır bir aday adaylığı sürecini geride bıraktıklarını dile getiren Ceylan, "Biz her zaman İskilip için hayırlısı kim ise o olsun dedik. İsimlerin bir önemi yok. Ahmet beyde olabilirdi Melih beyde olabilirdi. Önemli olan AK Parti davasıdır. Duyarlılıkları, gösterdikleri sağ duyudan dolayı buradan tüm aday adaylarımıza teşekkür ediyorum. Seçim döneminde gittiğiniz her yerde yapılan yatırımları anlatın. Bu seçimlerde özellikle kadınlara ve gençlere büyük iş düşüyor. Bu seçim gençlerin seçimi olacak. İskilip gibi diğer ilçelerimizde de hiçbir sıkıntımız yok. Tek derdimiz var o da oylarımızı daha da artırmak" şeklinde konuştu.

AK Parti'den istifa eden belediye başkanlarına da sitem eden Ceylan, AK Parti'den 5 yıl başkanlık yapanlar bu dönem gösterilmeyince istifa yoluna başvurduklarını söyledi. Milletin bu kişileri affetmeyeceğini kaydeden Ceylan, "Ellerimiz yakalarında olacak. Bu trenden bir kere inen bir daha binemez. Bunun bilinmesi lazım" ifadelerini kullandı.

AK Parti İskilip İlçe Başkanı Ali Koçkaya, İskilip'e yapılan yatırımların devamı için AK Partili bir belediyeye ihtiyaç olduğunu söyledi. Önümüzdeki yerel seçimlerde AK Parti'nin başarı çıtasını daha yukarılara çıkarmak için çalışacaklarını ifade eden Koçkaya, " Türkiye'nin ayağına takılan prangaları kıran AK Parti, 2023'e yürüyen bir partidir. Partimizin 10 yıllık süreçte ülkeye verdiği hizmetler ortadadır ve hizmetlerimiz artarak devam edecektir. Görüşü ne olursa olsun herkesi AK Parti'ye oy vermeye çağırıyoruz" diye konuştu.

AK Parti'nin iktidarında İskilip'e toplam 125 milyon TL'lik yatırım yapıldığını açıklayan Koçkaya, ilçeye yapılan hizmetlerin bundan sonrada devam edeceğini sözlerine ekledi.

AK Parti İskilip Belediye Başkan Adayı Recep Çatma, iş hayatı ve siyasetteki tecrübelerini hizmete dönüştüreceğini belirtti. AK Parti iktidarında İskilip'e ciddi yatırımlar yapıldığını kaydeden Çatma, bundan sonraki yatırımlarında kendilerine nasip olacağını umduklarını belirtti.

Yeni projelerinden de söz eden Çatma, ilçedeki ana arterlere sıcak asfalt dökmeyi planladıklarını açıkladı. Yüksek maliyetli yatırımlar için belediye bütçesini zorlamadan ek ödenek çıkararak çözeceklerini aktaran Çatma, "Bu tür ve daha büyük hizmetler için AK Partili bir başkana ihtiyaç var" dedi.

Toplantıda Kadın Kolları Başkanı Arife Betül Gülgün, Gençlik Kolları Başkanı Erhan Akar, İl Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Halil İbrahim Kaya ve partililerde hazır bulundu. - ÇORUM

AK Parti Çorum Teşkilatından İskilip Çıkarması
AK Parti Çorum Teşkilatından İskilip Çıkarması
AK Parti Çorum Teşkilatından İskilip Çıkarması
AK Parti Çorum Teşkilatından İskilip Çıkarması

YORUMLAR
500
İskilip sanayi sitesi için zemin etüdü yapıldı İskilip sanayi sitesi için zemin etüdü yapıldı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel AK Parti Çorum Teşkilatından İskilip Çıkarması - Son Dakika


Advertisement