AK Parti Milletvekilleri Mecliste Kayıt Yaptırdı - Son Dakika

AK Parti Milletvekilleri Mecliste Kayıt Yaptırdı

16.11.2015 17:20
AK Parti Milletvekilleri Mecliste Kayıt Yaptırdı

1 Kasım seçimlerinden zaferle çıkan, birinci parti olarak meclise Çanakkale’den 2 milletvekili gönderen AK Parti’de Bülent Turan ve Ayhan Gider mecliste kayıtlarını yaptırdı.

1 Kasım seçimlerinden zaferle çıkan, birinci parti olarak meclise Çanakkale'den 2 milletvekili gönderen AK Parti'de Bülent Turan ve Ayhan Gider mecliste kayıtlarını yaptırdı.

Kayıt işlemlerinin ardından konuşan Turan, "1 Kasım seçimleriyle beraber meclis çatısı altında yeni bir dönem başlıyor. Yeminimizi edeceğiz. Süratle hükümetin kurulması, meclis başkanının seçimi ve meclis divanının oluşmasıyla meclis çalışmaya başlayacak. 5 aylık kayıp geçen sürecin yoğun çalışma temposuyla kapanacağına inanıyorum. Seçim sürecinde milletimize verdiğimiz sözler var. Kanuni düzenleme gerektirmeden hayata geçirilecek olanlar var. Bunları ilk 100 günde gerçekleştireceğiz. Yasal düzenleme gerektiren vaatlerimiz içinde çalışmalar hemen başlayacak" dedi.

AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider'de yeni dönemin hem Çanakkale'ye hem de Türkiye'ye hayırlar getirmesini diledi. Gider, "Seçim sürecinde ilçe ilçe, köy köy vatandaşlarımızla görüştük. Hemşerilerimizin taleplerini aldık. Şimdi önümüzde kesintisiz 4 yıl var. İstikrarlı, güçlü bir hükümet ile bunları bir bir gerçekleştireceğiz" dedi. - ÇANAKKALE

YORUMLAR
500
Arınç'tan 'Eleştirileriniz AK Parti tabanından tepki görüyor mu?' sorusuna yanıt: 'Allah senden razı olsun' diyorlar Arınç'tan 'Eleştirileriniz AK Parti tabanından tepki görüyor mu?' sorusuna yanıt: 'Allah senden razı olsun' diyorlar Eskişehir Büyükşehir Belediyesine 'yol' tepkisi Eskişehir Büyükşehir Belediyesine 'yol' tepkisi Kazdağları'nın eteklerindeki 400 yıllık anıt ağaçlar turizme kazandırılıyor Kazdağları'nın eteklerindeki 400 yıllık anıt ağaçlar turizme kazandırılıyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel AK Parti Milletvekilleri Mecliste Kayıt Yaptırdı - Son Dakika


Advertisement