AK Parti Tokat Merkez İlçe Başkanı Bay Açıklaması - Son Dakika

AK Parti Tokat Merkez İlçe Başkanı Bay Açıklaması

05.05.2012 17:01
AK Parti Tokat Merkez İlçe Başkanı Bay Açıklaması

"Yerel seçim hazırlıklarına başladık" dedi.

AK Parti Tokat Merkez İlçe Başkanı Ahmet Bay,

"Yerel seçim hazırlıklarına başladık" dedi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı tarafından Belediye Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen istişare toplantısında konuşan Bay, 5 ay önce merkez ilçe kongresini tamamladıklarını ve yeni yönetimle görevlerine heyecanla devam ettiklerini ifade etti.

Mahalle temsilcileriyle sandık kurulu oluşturmak ve eksikleri gidermek amacıyla bir araya geldiklerini belirten Bay, "Başbakanımızın koymuş olduğu 2023 hedeflerine inşallah bu kadrolar götürecek. Bu noktada da bizlere büyük görevler düşüyor. Bizler, Tokat AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı olarak milletvekillerimiz, il, mahalle, köy ve belde teşkilatlarımızla uyum içerisinde çalışıp önümüzdeki yerel seçimlerde en iyi neticeyi alarak gerek AK Parti'yi gerekse Türkiye'yi muasır medeniyet seviyesine yükseltecek kadroları yeniden şekillendirmek için el birliğiyle çalışacağız" diye konuştu.

Birlik ve beraberliği geliştirip her zaman olduğu gibi diyalog içerisinde güzel çalışmalar yapmayı hedeflediklerini ifade eden Bay, Ak Parti'yi Tokat'ta en iyi şekilde temsil etmek istediklerini söyledi.

Toplantıya, AK Parti Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve mahalle temsilcileri katıldı.

- TOKAT

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Asgari ücret zammıyla ilgili iktidar kanadından umutlandıran açıklama: Herkes mutlu olacak Asgari ücret zammıyla ilgili iktidar kanadından umutlandıran açıklama: Herkes mutlu olacak AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması 'Çırpınırdı Karadeniz' şarkısı Cumhurbaşkanı Erdoğan için yeniden uyarlandı 'Çırpınırdı Karadeniz' şarkısı Cumhurbaşkanı Erdoğan için yeniden uyarlandı

Son Dakika Yerel AK Parti Tokat Merkez İlçe Başkanı Bay Açıklaması - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement