Aksaray'da Zekai Tunca Şarkıları Seslendirildi - Son Dakika

Aksaray'da Zekai Tunca Şarkıları Seslendirildi

05.06.2014 13:29
Aksaray'da Zekai Tunca Şarkıları Seslendirildi

Aksaray'da Hi Jazz Akademi Sanat Merkezi, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Türk Sanat Müziği konserlerinin bu yılki repertuvarında Zekai Tunca'nın eserlerine yer verdi.

Aksaray'da Hi-Jazz Akademi Sanat Merkezi, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Türk Sanat Müziği konserlerinin bu yılki repertuvarında Zekai Tunca'nın eserlerine yer verdi.

Aksaray Kültür Merkezi'nde şefliğini Yaşar Musaoğlu'nun yaptığı, çeşitli meslek gruplarından 28 kişiden oluşan koro, TRT Ankara Radyosu saz sanatçılarının eşliğinde Zekai Tunca'nın eserlerini seslendirdi.

Aksaraylı sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği konserin ikinci bölümüne Zekai Tunca da katıldı. Tunca, yaptığı konuşmada, gösterilen ilginin sevindirici olduğunu söyledi.

Düzenlenen etkinliğin ardından, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Tunca ve Musaoğlu'na plaket takdim etti. - Aksaray

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Aksaray'da 2 firari FETÖ hükümlüsü yakalandı Aksaray'da 2 firari FETÖ hükümlüsü yakalandı Tır hafif ticari araca çarptı: 2 ağır yaralı Tır hafif ticari araca çarptı: 2 ağır yaralı Jandarma ilçe, belde ve köy yollarında sıkı denetimde Jandarma ilçe, belde ve köy yollarında sıkı denetimde

Son Dakika Yerel Aksaray'da Zekai Tunca Şarkıları Seslendirildi - Son Dakika


Advertisement