Aldırmaz'dan Meclis Üyelerine Plaket - Son Dakika
Yerel

Aldırmaz'dan Meclis Üyelerine Plaket

Aldırmaz\'dan Meclis Üyelerine Plaket

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Belediye Meclis Üyeleri ve Büyükşehir bürokratları yemekte biraraya geldi.

23.03.2014 11:48

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Belediye Meclis Üyeleri ve Büyükşehir bürokratları yemekte biraraya geldi.

Seyhan Oteli'nde düzenlenen yemekte konuşan Zihni Aldırmaz, 4 yıla yakın bir süre birlikte çalıştıklarını ve önemli başarılar elde ettiklerini anlattı. Son güne kadar hizmet vermeye devam edeceklerini kaydeden Zihni Aldırmaz, "Dün kontrol ve izleme merkezi açtık, önümüzdeki hafta tünel açılışı yapacağız. Yani son güne kadar hizmete devam edeceğiz" dedi.

Zihni Aldırmaz, görev yaptıkları süre içinde ortak akıl ile hareket ettiklerini belirterek, görevi devralacak kişilerin de aynı anlayışla yola devam etmelerini önerdi.

Olumsuzluklara ve görev sürelerinin 2'er ay uzatılarak çalışmalarına karşın mucizelere imza attıklarını söyleyen Zihni Aldırmaz, "Belediyemizin muhteşem bir kadrosu var. Bu kadrolarda devam edilirse başarı için hiçbir bahane yoktur" şeklinde konuştu.

Zihni Aldırmaz konuşmasının ardından belediye meclis üyelerine teşekkür ederek, plaket verdi.

Belediye meclis üyeleri adına konuşan Bekir Sıtkı Özer ise 4 yıl boyunca acı tatlı olaylar yaşadıklarını yaşadıkları en acı olayın da Ahmet Cevdet Yağ'ın ölümü olduğunu söyledi. Bekir Sıktı Özer mecliste görev aldığı arkadaşlarına teşekkür etti, belediye bürokratlarından övgüyle söz etti.

Yemeğe Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Nermin Akray ve ASKİ Genel Müdürü Abdulkadir Küreksiz de katıldı. - ADANA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Aldırmaz'dan Meclis Üyelerine Plaket - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement