Ankaragücü Kulübü Genel Menajeri Hancıoğlu: "Turgut Doğan Şahin'in Transferi Konusunda Bursaspor Kulübü'yle Anlaştık" - Son Dakika
Yerel

Ankaragücü Kulübü Genel Menajeri Hancıoğlu: "Turgut Doğan Şahin'in Transferi Konusunda Bursaspor Kulübü'yle Anlaştık"

Bursaspor'un, Ankaragücü'nden ayrılan Turgut Doğan Şahin ile her konuda anlaştığı, tarafların 2 yıllık anlaşma yaptıkları bildirildi.

12.01.2012 18:40

Bursaspor'un, Ankaragücü'nden ayrılan Turgut Doğan Şahin ile her konuda anlaştığı, tarafların 2 yıllık anlaşma yaptıkları bildirildi.

Ankaragücü Kulübü Genel Menajeri Hikmet Hancıoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, transferle ilgili hem futbolcunun hem de iki kulübün kesin anlaşmaya vardığını söyledi.

Turgut ile görüştüğünü ve Bursaspor ile anlaştığı yönünde bilgi aldığını dile getiren Hancıoğlu, "Turgut Doğan Şahin için 'Bursasporlu oldu' diyebiliriz. Bu transfer iki takım için de hayırlı olsun" dedi.

Hancıoğlu, "Bursaspor, Ankaragücü'nü saf dışı bırakarak Turgut'un aklını çeldi" yönündeki söylentilere ilişkin olarak da, "Hayır öyle bir durum yok. Bursaspor, oyuncumuzla ilgilendiğini önce bize iletti. Başka kulüplerden de gelen teklifler vardı. Bizim de onay vermemizle Bursaspor ile Turgut transfer görüşmelerine başladı. Biz de önerilen bonservis ücretini kabul ettik. Bu transfer, iki kulüp ve futbolcunun rızası ile gerçekleşti" diye konuştu.

- BURSA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ankaragücü Kulübü Genel Menajeri Hancıoğlu: 'Turgut Doğan Şahin'in Transferi Konusunda Bursaspor Kulübü'yle Anlaştık' - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement