Antalya'da Kurban Bayramı'nda ve 15 Temmuz'da Ulaşım Ücretsiz - Son Dakika

Antalya'da Kurban Bayramı'nda ve 15 Temmuz'da Ulaşım Ücretsiz

06.07.2022 15:54
Antalya'da Kurban Bayramı'nda ve 15 Temmuz'da Ulaşım Ücretsiz

Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne ait resmi plakalı toplu ulaşım araçları ve hafif raylı sistem araçları, Kurban Bayramı süresince ve 15 Temmuz’da yolcularını ücretsiz taşıyacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne ait resmi plakalı toplu ulaşım araçları ve hafif raylı sistem araçları, Kurban Bayramı süresince ve 15 Temmuz'da yolcularını ücretsiz taşıyacak.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, vatandaşların bayramlaşma geleneğini rahatça yerine getirebilmesi için ücretsiz ulaşım kararı aldı.

Büyükşehir Belediyesi'nin işlettiği resmi plakalı otobüsler, ANTRAY ile nostalji tramvayı 9-10-11-12 Temmuz'daki 4 günlük Kurban Bayramı'nda ve 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde vatandaşlara ücretsiz hizmet verecek.

YORUMLAR
500
Kuşadası Körfezi'nde 3.8 ve 5 büyüklüğünde iki deprem! Sarsıntı çevre illerden de hissedildi Kuşadası Körfezi'nde 3.8 ve 5 büyüklüğünde iki deprem! Sarsıntı çevre illerden de hissedildi Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan sorunun cevap şıkları Kenan İmirzalıoğlu'nu güldürdü Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan sorunun cevap şıkları Kenan İmirzalıoğlu'nu güldürdü TIR'a çarpan kamyonetteki 3 kişi öldü! Sürücü ehliyetsiz çıktı TIR'a çarpan kamyonetteki 3 kişi öldü! Sürücü ehliyetsiz çıktı
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Antalya'da Kurban Bayramı'nda ve 15 Temmuz'da Ulaşım Ücretsiz - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement