Artvin'de Sinema Günleri Etkinliği Yapılacak - Son Dakika

Artvin'de Sinema Günleri Etkinliği Yapılacak

06.05.2012 12:00
Artvin'de Sinema Günleri Etkinliği Yapılacak

Artvin Belediyesince düzenlenen "Artvin Sinema Günleri" 16-20 Mayıs tarihleri arasında yapılacak.

Artvin Belediyesince düzenlenen "Artvin Sinema Günleri" 16-20 Mayıs tarihleri arasında yapılacak.

Toplam 9 filmin gösterime gireceği Artvin Sinema Günleri, 16 Mayıs Çarşamba günü yapılacak olan açılış kokteyli ve "Yüreğine Sor" adlı filmin gösterimiyle başlayacak.

Etkinliğin ikinci gününde Rutkay Aziz, Tarık Akan ve Umur Bugay'ın konuşmacı olarak katılacağı "Türk Sinemasında Toplumsal Baskı ve Demokrasi Kaygısı" konulu söyleşi gerçekleştirilecek, ardından "Sonbahar" ve "Gülüm" adlı filmler sanatseverlerle buluşacak.

"Deli Deli Olma" ve "Güzel Günler Göreceğiz" adlı filmlerin gösterileceği üçüncü günün ardından, etkinliğin dördüncü günü olan 19 Mayıs Cumartesi günü de Can Dündar'ın "Sarı Zeybek" adlı belgeseli ile "72 Koğuş" adlı film gösterime girecek.

Artvin Sinema Günleri, 20 Mayısta gösterilecek "Bal" filmi ve "Savaştan ve Barıştan" tiyatro oyununun sahnelenmesiyle sona erecek.

- ARTVİN

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Yusufeli Barajı ve HES'te su seviyesi 41 metre oldu Yusufeli Barajı ve HES'te su seviyesi 41 metre oldu Kafkasör Yaylası'ndan masalsı görüntüler Kafkasör Yaylası'ndan masalsı görüntüler Sol Parti ve Halkevleri üyelerinden, CHP'li Hopa Belediye Başkanı Ekmekçi'ye 'yeşil alan' tepkisi Sol Parti ve Halkevleri üyelerinden, CHP'li Hopa Belediye Başkanı Ekmekçi'ye 'yeşil alan' tepkisi

Son Dakika Yerel Artvin'de Sinema Günleri Etkinliği Yapılacak - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement