Arü İdari Personellerine Eğitim Verildi - Son Dakika

Arü İdari Personellerine Eğitim Verildi

27.03.2015 18:23
Arü İdari Personellerine Eğitim Verildi

Her geçen gün büyüyen ve gelişen Ardahan Üniversitesi, kurumsal yapısına güç katmak için idari personellerin eğitimine de gereken önemi veriyor.

Her geçen gün büyüyen ve gelişen Ardahan Üniversitesi, kurumsal yapısına güç katmak için idari personellerin eğitimine de gereken önemi veriyor. ARÜ idari personellerine yönelik, idari ve mali konularda uygulama birliğinin sağlanması amacı ile bir eğitim semineri düzenlendi.

İBEF Kırmızı Salon'da gerçekleştirilen seminere Genel Sekreter Ercan Gültürk, Genel Sekreter Yardımcısı ve Strateji Geliştirme Daire Başkanı M. Kenan Tan, daire başkanları, şube müdürleri ve mutemetler katıldı.

Saat 10.00'dan itibaren başlayan seminerin açış konuşması Genel Sekreter Ercan Gültürk tarafından yapıldı. Üniversite birimleri arasında koordinasyon ve işbirliğinin daha sağlıklı bir biçimde sağlanması amacıyla bu toplantının yapıldığını belirten Gültürk, konuşmasını yapmak üzere sözü Genel Sekreter Yardımcısı ve Strateji Geliştirme Daire Başkanı M. Kenan Tan'a bıraktı. Tan, konuşmasında üniversite idari birimleri arasındaki uygulama birliğinin nasıl sağlanacağına yönelik önemli bilgiler verdi. Seminer soru-cevap şeklinde devam etti. Tan'ın konuşmasını tamamlaması ile seminer sona erdi. - ERZURUM

YORUMLAR
500
Tayini çıkan hakim ve savcılara veda yemeği Tayini çıkan hakim ve savcılara veda yemeği ATINA KÖPEK SALDIRDI, İŞSİZ KALDI ATINA KÖPEK SALDIRDI, İŞSİZ KALDI Son dakika haberi | Ardahan'da kamuya ait arazileri usulsüz satan 2 kişi gözaltına alındı Son dakika haberi | Ardahan'da kamuya ait arazileri usulsüz satan 2 kişi gözaltına alındı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Arü İdari Personellerine Eğitim Verildi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement