Aziziye'de Bayram Dolu Dolu Geçti… - Son Dakika
Yerel

Aziziye'de Bayram Dolu Dolu Geçti…

Aziziye\'de Bayram Dolu Dolu Geçti…

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, kurban bayramı süresince de boş durmadı.

26.09.2015 14:09
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, kurban bayramı süresince de boş durmadı. İlçe halkının bayramı huzur ve güven ortamında, sorun yaşanmadan geçirmesi için belediyenin tüm imkanlarını seferber eden Başkan Orhan, bayram süresince de esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek, ilçe halkının bayramını kutladı, sorunlarını ve beklentilerini dinledi.

Arefe günü Dadaşkent'te başlayan esnaf ziyaretleri bayramın ikinci günü Ilıca Termal Tesisleri'nde düzenlenen bayramlaşma programının ardından Ilıca'da devam etti. Bayramlaşma programına AK Parti Erzurum Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, AK Parti Aziziye İlçe Başkanı Ertuğrul Sevüktekin, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, ilçe teşkilatı, muhtarlar, belediye personelleri ve vatandaşlar katıldı.

Programda ilçe halkının ve katılımcıların bayramını kutlayarak konuşmasına başlayan Başkan Orhan, bir buçuk yıllık görev süresince yaptığı çalışmalarla ilgili bilgi verdi ve hedeflerini açıkladı. 22. dönem Erzurum Milletvekili olan ve 26. dönem için de aday olan Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı'nın Erzurum için olduğu kadar Ilıca ve Aziziye için de çok büyük bir şans olduğunun altını çizen Başkan Orhan, "Sayın vekilimizin 22. dönemde hazırladığı projeler Erzurum ve ilçemiz için çok büyük kazanımlar doğurmuştur. İlçemizin çehresinin değişiminde ve bugün kentsel dönüşümde geldiğimiz noktada sayın vekilimizin emeği de, çabaları da büyüktür. Ben hemşehrilerimiz adına kendisine teşekkür ediyor, yeni dönemin ülkemiz, şehrimiz ve ilçemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum." dedi.

AK Parti Erzurum Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı da, Türkiye'nin zor bir süreçten geçtiğini ve son dönemlerde artan terör belası nedeniyle buruk bir bayram kutladıklarını ifade ederek, 1 Kasım'ın yeni bir sürecin, istikrarın, güvenin ve huzur ortamının devam niteliğinde olacağına inandığını vurguladı.

Programda söz alan Saltuklu Mahalle Muhtarı Gürbüz Özer, Ilıca'nın geri kalmışlık zincirini kıran isimlerin başında Mustafa Ilıcalı'nın geldiğini kaydederek, "Gerek kentsel dönüşüm ve gerekse ilçemiz adına yapılan çalışmalarda Ilıcalı'nın emeği ve katkısı büyüktür. Kendisine teşekkür ediyor, yeni dönemde aynı heyecan ve azimle ilçemize güzel hizmetler kazandıracağına inanıyorum." diye konuştu.

Ilıca Mahalle Muhtarı Timur Meral de, Ilıcalı'ya ilçeye kazandırdığı hizmetlerden dolay teşekkür etti. Muhtar Meral, Başkan Orhan'ın da bir buçuk yıllık görev süresince ilçeye güzel hizmetler sunduğunu hatırlattı ve Ilıca'nın makus talihini değiştirme yolunda önemli adımlar attığını belirtti.

Bayramlaşma programının ardından Milletvekili Adayı Ilıcalı, Başkan Orhan ve İlçe Başkanı Sevüktekin, Ilıca esnafını ziyaret ederek, bayramlarını kutladı. - ERZURUM

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Aziziye'de Bayram Dolu Dolu Geçti… - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement