Bank Asya 1.lig - Son Dakika
Yerel

Bank Asya 1.lig

Bank Asya 1.Lig takımlarından Giresunspor'un Jorge Mosquera, Hygor Guimaraes Gonçalves ve Emmanuel Banahane ile prensipte anlaştığı bildirildi.

10.01.2012 19:00
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Bank Asya 1. Lig takımlarından Giresunspor'un Jorge Mosquera, Hygor Guimaraes Gonçalves ve Emmanuel Banahane ile prensipte anlaştığı bildirildi.

Kulüp basın sözcüsü Haldun Domaç, yaptığı yazılı açıklamada, devre arası transfer çalışmaları kapsamında yoğun şekilde çalıştıklarını belirtti.

Teknik heyetin raporu doğrultusunda gerçekleştirilen çalışmalarda, forvet oyuncuları 21 yaşındaki Kolombiyalı Jorge Mosquera, 22 yaşındaki Brezilyalı Hygor Guimaraes Gonçalves ve 23 yaşındaki Ganalı Emmanuel Banahane ile prensipte anlaşma sağlandığını ifade eden Domaç, açıklamasında şunları kaydetti:

"Transferlerimizden Banahene'nin Giresunspor'da oynayacak olması konusunda desteklerini esirgemeyen Orduspor Başkanı Nedim Türkmen'e gösterdiği hassasiyet nedeniyle Yönetim Kurulu adına teşekkür ediyorum. Kolombiyalı Jorge Mosquera ise Alman 2. Ligi'nde yer alan Paderborn 07 takımında, Brezilyalı Hygor Guimaraes Gonçalves ise Portekiz 3. Lig'inde Sertanense FC takımında görev yapıyordu. Bu 3 oyuncuyla da prensipte anlaştık. Kapalı olan transfer tahtasını 13 Ocak günü günü açmayı planlıyoruz. Transfer tahtasının açılmasıyla aynı gün bu oyuncularla sözleşme imzalayacağız."

- GİRESUN

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bank Asya 1.lig - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement