Başkanın Faaliyet Raporu Onaylandı - Son Dakika

Başkanın Faaliyet Raporu Onaylandı

03.04.2012 11:26
Başkanın Faaliyet Raporu Onaylandı

Kazan Belediye Meclisi 2011 Yılı Belediye Faaliyet Raporunu oy birliği ile kabul ederek onayladı.

Kazan Belediye Meclisi 2011 Yılı Belediye Faaliyet Raporunu oy birliği ile kabul ederek onayladı.

Belediye Meclisi Başkanvekili Hakan Gülsün-ün başkanlığında yapılan 4.dönem 2. birleşimi bir önceki toplantı tutanağının onaylanmasıyla başladı.

Gündemin diğer maddelerin de görüşülmesinin ardından belediyenin 2011 yılı faaliyetleri hakkında meclise bilgi veren Belediye Başkanı Lokman Ertürk,

"Belediyeciliğimizin ilk döneminde, altyapı hizmetlerine büyük önem verdik, Hükümet ve Ankara Büyükşehir Belediyesinin de desteğiyle, Kazan-ın 200 milyon TL ye yakın bir alt yapı hizmetine kavuşmasını sağladık" dedi.

Başkan Ertürk konuşmasının devamında Kazan-ın Cumhuriyetin 100. yılında Ankara-nın parmakla gösterilecek örnek, saygın ve prestijli ilçelerinden biri olması için çalıştıklarını belirterek, "Tüm çabamız, 2023 vizyonuna yakışan bir kenti el birliğiyle meydana getirmek üzerinedir" diye konuştu.

Başkan Ertürk daha sonra 2011 yılına dair belediye faaliyetleri hakkında meclis üyelerine bilgi verdi.

Meclis toplantısında ayrıca encümen üyelikleri ve ihtisas komisyonları üyeliklerinin de seçimi yapıldı.

- ANKARA

YORUMLAR
500
Hisarcık MEM'de asaleti onaylanan ilk kadın memur yemin etti Hisarcık MEM'de asaleti onaylanan ilk kadın memur yemin etti KDK'nin Karabağ İnsan Hakları İnceleme Raporu kamuoyu ile paylaşıldı KDK'nin Karabağ İnsan Hakları İnceleme Raporu kamuoyu ile paylaşıldı Adliye Önünde Beli Kırılan Avukatın Davası, Ek Bilirkişi Raporu İçin Ertelendi Adliye Önünde Beli Kırılan Avukatın Davası, Ek Bilirkişi Raporu İçin Ertelendi
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Başkanın Faaliyet Raporu Onaylandı - Son Dakika


Advertisement