Birlik Vakfında Başkanlık Sistemi Konuşuldu - Son Dakika
Yerel

Birlik Vakfında Başkanlık Sistemi Konuşuldu

Birlik Vakfında Başkanlık Sistemi Konuşuldu

Birlik Vakfı Gaziantep Şubesi tarafından düzenlenen konferansta başkanlık sistemi konuşuldu.

20.10.2016 15:31

Birlik Vakfı Gaziantep Şubesi tarafından düzenlenen konferansta başkanlık sistemi konuşuldu.

Ünlü akademisyenlerin konuşmacı olarak katıldığı konferansta başkanlık sisteminin detayları anlatıldı. Birlik Vakfı Gaziantep İl Başkanı Mehmet Fatih Aslan, toplumların bilgilendirilmesi açısından konferansları önemsediklerini ve bu çalışmaları arttırarak devam ettiklerini söyledi.

Farklı konulardaki sosyal projeleriyle öne çıkan Birlik Vakfı konferanslarına devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Araştırmacı Yazar Mustafa Yazgan ile II.Abdulhamit Han ve dönemi ayrıca Gazeteci Yazar Sabiha Doğan'la Lozan Konferansı'nı düzenleyen Birlik Vakfı, bu haftada yine mükemmel bir konuşmacıyla "Başkanlık Sistemi" üzerine güzel bir konferans gerçekleştirdi.

Keser, önemli konulara değindi

Konferans konuşmacı olarak katılan Hasan Kalyoncu Üniversitesi öğretim üyesi Yrd.Doç.Dr. Ahmet Keser "Başkanlık Sistemini" anlattı. Konferansa Memursen İl Başkanı Ahmet Gök, Yeni Dünya Vakfı Başkanı Ahmet Çelik, Genç Birlik İl Başkanı Ramazan Dalkan, Milli Türk Talebe Birliği Başkanı Adem Acıroğlu, STK temsilcileri ve yönetim kurulu katıldı. Türk devlet geleneklerinin yapısına en yakın olan Başkanlık Sistemi üzerine faydalı ve bereketli bir program oldu.

"Konferanslarımızı sürdürüyoruz"

Konferans sorası kısa br değerlendirme yapan Birlik Vakfı Başkanı Mehmet Fatih Aslan, katılımcılara teşekkür ederek, "Bu tarzda toplumu bilgilendirici ve faydalı programlarımıza ömrümüz ve gücümüz yettiğince devam edeceğiz. Birlik Vakfı olarak bizler 2071 hedefine hazırız. Milletimizde, kendi liderini seçince, işte o dem yeniden tarihin altın sayfalarından biri yazılacaktır"diye konuştu. - GAZİANTEP

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Birlik Vakfında Başkanlık Sistemi Konuşuldu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement