Dedaş Personeline Seminer - Son Dakika

Dedaş Personeline Seminer

27.07.2015 15:56
Dedaş Personeline Seminer

Dicle Elektrik Dağıtım Dağıtım A.Ş. (DEDAŞ) Siirt İl Müdürlüğü personeline ‘müşteri ilişkileri ve kriz yönetimi’ konusunda eğitim semineri verildi.

Dicle Elektrik Dağıtım Dağıtım A.Ş. (DEDAŞ) Siirt İl Müdürlüğü personeline 'müşteri ilişkileri ve kriz yönetimi' konusunda eğitim semineri verildi.

Kurumun hizmet kalitesini artırmak amacıyla düzenlenen seminere, 39 personel katıldı. Uzmanlar tarafından düzenlenen 16 saatlik eğitimde, müşteriler ile daha iyi iletişim kurulabilmesinin yanında yaşanabilecek sorunlar karşısında zamanında ve çözüme dayalı hizmet sunulması konuları anlatıldı. Konu ile ilgili bilgi veren Siirt İl Müdürü Naci Obut, Dicle Akademi tarafından planlanan eğitim çalışmalarından personelin en iyi şekilde yararlanmasını sağladıklarını söyledi. Obut, 'Temel amacımız, müşterilerimize daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunabilmektir. Verilen bu eğitimlerin arından il müdürlüğümüze gelen müşterilerimizin işlemlerinin eskisinden daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına inanıyorum. Bu yöndeki eğitim çalışmalarımız devam edecek" dedi.

Seminer 2 günlük sürecek. - SİİRT

YORUMLAR
500
Siirtli kadınlar yöresel yemeklerde hünerlerini sergiledi Siirtli kadınlar yöresel yemeklerde hünerlerini sergiledi Siirt'te gastronomi paneli düzenlendi Siirt'te gastronomi paneli düzenlendi Siirtli çiftçiler rekor düzeyde ürün bekliyor Siirtli çiftçiler rekor düzeyde ürün bekliyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Dedaş Personeline Seminer - Son Dakika


Advertisement