Denizli Belediyespor Potada 3. Lig Vizesi Arıyor - Son Dakika

Denizli Belediyespor Potada 3. Lig Vizesi Arıyor

26.01.2012 19:29
Denizli Belediyespor Potada 3. Lig Vizesi Arıyor

Erkekler Bölgesel Basketbol Liginde mücadele eden ve grubun son maçında Altay'ı konuk edecek olan Denizli Belediyespor'un, galip geldiği takdirde Türkiye Basketbol 3.Ligi'ne yükseleceği bildirildi.

Erkekler Bölgesel Basketbol Liginde mücadele eden ve grubun son maçında Altay'ı konuk edecek olan Denizli Belediyespor'un, galip geldiği takdirde Türkiye Basketbol 3. Ligi'ne yükseleceği bildirildi.

Denizli Belediyespor Basketbol Genel Koordinatörü Hüseyin Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, 28 Ocak Cumartesi günü Vali Recep Yazıcıdoğlu Spor Salonu'nda Altay ile çok kritik bir maça çıkacaklarını belirterek, "Bu önemli maçta basketbolseverlerin desteğine ihtiyacımız olacak. Takımımıza güvenimiz tam. Basketbolcularımıza ve teknik heyete güvenimiz tam" dedi.

- DENİZLİ

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
KONUT MAĞDURLARI BAKIRKÖY ADLİYESİ ÖNÜNDE BASIN AÇIKLAMASI YAPTI KONUT MAĞDURLARI BAKIRKÖY ADLİYESİ ÖNÜNDE BASIN AÇIKLAMASI YAPTI TDP Genel Başkanı Sarıgül'den ABD Dışişleri Bakanlığının İnsan Hakları Raporu'na tepki Açıklaması TDP Genel Başkanı Sarıgül'den ABD Dışişleri Bakanlığının İnsan Hakları Raporu'na tepki Açıklaması Spot piyasada doğal gaz fiyatları Spot piyasada doğal gaz fiyatları

Son Dakika Yerel Denizli Belediyespor Potada 3. Lig Vizesi Arıyor - Son Dakika


Advertisement