Depremzede Çocuklar İllüzyon Gösterisiyle Eğlendi - Son Dakika

Depremzede Çocuklar İllüzyon Gösterisiyle Eğlendi

03.01.2012 12:00
Depremzede Çocuklar İllüzyon Gösterisiyle Eğlendi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Lara TRT Kampı'ndaki Vanlı depremzede ailelerin çocuklarına yönelik etkinlikler düzenlemeye devam ediyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Lara TRT Kampı'ndaki Vanlı depremzede ailelerin çocuklarına yönelik etkinlikler düzenlemeye devam ediyor.

TRT Kampı'nda depremzedelere tahsis edilen bir konutu kreş olarak düzenleyen Antalya Büyükşehir Belediyesi, gezici oyun otobüsünü de kampa getirerek, depremzede çocuklara okul öncesi eğitim hizmeti sunuyor. 2 öğretmenin görev aldığı oyun otobüsünden ve kreşten 3-6 yaş grubu 30 çocuk yararlanıyor.

Depremzede çocuklar, oyun otobüsü ve kreşte hem okul öncesi eğitim alıyor hem de resim yapıp şarkılar söylüyor. Çocuklar eğlenceli zaman geçirerek, depremin acılarını unutuyor. Kreşteki çocukların günlük süt ve enerji ekmeği ihtiyacı da belediye tarafından karşılanıyor.

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, kampta aileler için çeşitli etkinlikler de düzenliyor. Son olarak illüzyonist Necmi Akıllı, depremzedelerle biraraya geldi. Akıllı'nın gösterisine çocuklar büyük ilgi gösterdi.

- ANTALYA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Depremzede Çocuklar İllüzyon Gösterisiyle Eğlendi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Siyasi cinayetler tartışmasına Alaattin Çakıcı da dahil oldu: İlk cinayetiniz ben olayım 00:42 Siyasi cinayetler tartışmasına Alaattin Çakıcı da dahil oldu: İlk cinayetiniz ben olayım Messi, Şampiyonlar Ligi'nde geceye damga vurdu! PSG, RB Leipzig'i 3 golle geçti 00:21 Messi, Şampiyonlar Ligi'nde geceye damga vurdu! PSG, RB Leipzig'i 3 golle geçti Bakan Soylu, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun bürokratlarla ilgili sözlerine sert çıktı: Bu millet hiçbir şeyden korkmadı 23:47 Bakan Soylu, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun bürokratlarla ilgili sözlerine sert çıktı: Bu millet hiçbir şeyden korkmadı
58 milyon euro yatırım yapılan Türkiye'nin ilk yerli şanzımanı tanıtıldı 23:14 58 milyon euro yatırım yapılan Türkiye'nin ilk yerli şanzımanı tanıtıldı ABD'de yapılan araştırma, Pfizer-BioNTech aşısının gençlerde etkinliğini kanıtladı 21:57 ABD'de yapılan araştırma, Pfizer-BioNTech aşısının gençlerde etkinliğini kanıtladı Almanya'da rekor kıran akaryakıt fiyatları, sürücüleri komşu ülkeye yönlendiriyor 19:14 Almanya'da rekor kıran akaryakıt fiyatları, sürücüleri komşu ülkeye yönlendiriyor
Tıp dünyasının favorisi at nalı yengeci! Yemek yemeden 1 sene yaşıyor, mavi kanının litresi 15 bin dolara satılıyor 17:48 Tıp dünyasının favorisi at nalı yengeci! Yemek yemeden 1 sene yaşıyor, mavi kanının litresi 15 bin dolara satılıyor Kiralık oda ilanı için görüşmeye giden genç kız dehşeti yaşadı! İçeceğine ilaç katılıp gece boyunca tecavüz edilmiş 17:10 Kiralık oda ilanı için görüşmeye giden genç kız dehşeti yaşadı! İçeceğine ilaç katılıp gece boyunca tecavüz edilmiş
Advertisement