Emniyet Mensupları, Huzurevini Ziyaret Etti - Son Dakika

Emniyet Mensupları, Huzurevini Ziyaret Etti

09.04.2012 17:41
Emniyet Mensupları, Huzurevini Ziyaret Etti

Emniyet Teşkilatı'nın kuruluşunun 167.yıldönümü ve Polis Haftası kapsamındaki Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün ziyaret ve etkinliklerii devam ediyor.

Emniyet Teşkilatı'nın kuruluşunun 167. yıldönümü ve Polis Haftası kapsamındaki Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün ziyaret ve etkinliklerii devam ediyor. İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden bir heyet Ödemiş Belediyesi Huzurevi'ni ziyaret etti.

Yaşlılarla sohbet eden, sıkıntılarını dinleyen emniyet mensupları, teşkilatlarının bu mutlu gününü ilçede yaşayan herkesle paylaşmak istediklerini belirttiler. İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amiri Ahmet Ordu, "Herkes bir gün yaşlanacak. En azından böyle günlerde yaşlılarımızı ziyaret ederek gönüllerini alıyoruz" diye konuştu.

Huzurevi sakinlerinden Önder Akı ise, polis konuklarına kemanıyla müzik ziyafeti çekti.

(TK-ERG-

09.04.2012 17: 20: 57

TSI

NNNN - İZMİR

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
İZMİR'İN 3 İLÇESİNDE YÜKSEK KESİMLERE KAR YAĞDI İZMİR'İN 3 İLÇESİNDE YÜKSEK KESİMLERE KAR YAĞDI İZMİR'İN 3 İLÇESİNDE YÜKSEK KESİMLERE KAR YAĞDI İZMİR'İN 3 İLÇESİNDE YÜKSEK KESİMLERE KAR YAĞDI İzmir'in 3 ilçesinde kar yağışı İzmir'in 3 ilçesinde kar yağışı

Son Dakika Yerel Emniyet Mensupları, Huzurevini Ziyaret Etti - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement