Espiye Belediyesi'nden Üniversite Öğrencileri İçin Eşya Kampanyası - Son Dakika

Espiye Belediyesi'nden Üniversite Öğrencileri İçin Eşya Kampanyası

Espiye Belediyesi\'nden Üniversite Öğrencileri İçin Eşya Kampanyası
Son Güncelleme: 23.08.2013 16:02

Espiye Belediye Başkanı Erol Karadere, Giresun Üniversitesi'ne bağlı Espiye Meslek Yüksekokulu öğrencileri için eşya kampanyası başlattıklarını söyledi.

Espiye Belediye Başkanı Erol Karadere, Giresun Üniversitesi'ne bağlı Espiye Meslek Yüksekokulu öğrencileri için eşya kampanyası başlattıklarını söyledi.

Karadere, yaptığı açıklamada, ilçede yükseköğretimin gelişmesi için yoğun çalışmalar yaptıklarıhı belirtti.

Öğrencilerin Espiye Meslek Yüksekokulu'nu tercih etmelerini sağlamak için geçmiş yıllarda çeşitli etkinlikler gerçekleştirdiklerini, bu yıl ise eşya yardımında bulunmak için kampanya başlattıklarını aktaran Karadere,"Yapılacak her yardım öğrencilerimizin ilçemizi daha çok sahiplenmesini sağlayacaktır. Misafirperverlik ve eğitime sunacağınız bu destek bizim için değer taşımaktadır. Öğrencilerimize sahip çıkmak ilçemize sahip çıkmaktır. Unutmayalım ki ilçemize gelen her insan bizim için ayrı değer taşımaktadır" dedi.

Karadere, ayrıca öğrencilerin barınma ihtiyaçlarını da gidermek için beleidye olarak öğrencilere kiralık ev bulmalarında da gereken desteği vereceklerini ifade ederek, ilçe halkından bu konuda destek istediklerini sözlerine ekledi. - Giresun

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Espiye Belediyesi'nden Üniversite Öğrencileri İçin Eşya Kampanyası - Son Dakika


Advertisement