Evkur Yeni Malatyasporlu Taraftarlar Şampiyonluk Havasına Girdi - Son Dakika
Yerel

Evkur Yeni Malatyasporlu Taraftarlar Şampiyonluk Havasına Girdi

Evkur Yeni Malatyasporlu Taraftarlar Şampiyonluk Havasına Girdi

Evkur Yeni Malatyaspor’un deplasmanda Manisaspor’u 2-0 mağlup ederek, şampiyonluk yolunda kalan 9 hafta öncesi 7 puanlık farkını devam ettirmesi, Malatyalıları sokaklara döktü.

19.03.2017 13:04
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Evkur Yeni Malatyaspor'un deplasmanda Manisaspor'u 2-0 mağlup ederek, şampiyonluk yolunda kalan 9 hafta öncesi 7 puanlık farkını devam ettirmesi, Malatyalıları sokaklara döktü.

Cumartesi maçın ardından saat 20.30 sularında meydanlara dökülen taraftarlar şampiyonluk şarkıları söyledi. Kışla Caddesi başından Sıtmanpınarı'na kadar uzun araç konvoyları oluşturan futbol severler şehir merkezini adeta bayram yerine çevirdi. Sarı kırmızılı kaşkol ve bayraklarla tezahüratlar eşliğinden Kapalı Çarşı üstünde toplanan taraftarlar, takımlarının başarısını doyasıya kutladı.

Malatyaspor Taraftarlar Derneği İkinci Başkanı Burak Doğan, sevinç gösterilerini, şampiyonluk provası olarak yorumladı. Doğan, "Süper Lig özlemi bütün Malatyalıları sardı. İnşallah birkaç hafta sonra garantilemiş oluruz. Ciddi bir avantaj yakaladık. Bundan sonra Malatyalıların daha fazla o coşkuyu havayı teneffüs etmesi lazım" ifadelerini kullandı. - MALATYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Evkur Yeni Malatyasporlu Taraftarlar Şampiyonluk Havasına Girdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement