Gazeteci Yazar İhsan Nejat Göğüş'ün Vefatı - Son Dakika

Gazeteci Yazar İhsan Nejat Göğüş'ün Vefatı

16.02.2012 14:48
Gazeteci Yazar İhsan Nejat Göğüş'ün Vefatı

Türk Basın Birliği (TBB) Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı M.Erhan Durukan, TBB Yönetim Kurulu Üyesi İhsan Nejat Göğüş'ün vefatı dolayısı ile bir başsağlığı mesajı yayımladı.

Türk Basın Birliği (TBB) Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı M. Erhan Durukan, TBB Yönetim Kurulu Üyesi İhsan Nejat Göğüş'ün vefatı dolayısı ile bir başsağlığı mesajı yayımladı.

TBB Başkanı M. Erhan Durukan, mesajında, "Merhum gazeteci-yazar Mahmut Oğuz Gögüş'ün oğlu, eski bakanlardan gazeteci Ali İhsan Göğüş'ün yeğeni İhsan Nejat Göğüş'ün vefat haberini üzülerek öğrenmiş bulunuyoruz. Türk Basın Birliği Gaziantep Şubesi üyeleri olarak merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine, sevenlerine ve basın camiamıza başsağlığı diliyoruz. Gaziantep'te gazetecilik mesleğinin duayenlerinden olan İhsan Nejat Göğüş, 25 yıldır derneğimiz üyesi idi. 28 Eylül 2011 Çarşamba günü TBB Gaziantep Şubesi'nde gerçekleştirilen Genel Kurul Toplantısı'nda da Divan Başkanlığı yapmıştı. Merhum İhsan Nejat Göğüş ile son olarak, Gaziantep Valisi Sayın Erdal Ata'ya yaptığımız nezaket ziyaretinde bir arada olmuştuk. O'nu daima hatırlayacağız. Olay TV'de spikerlik, bazı yerel televizyonlarda da kültürel programlar yapmış olan merhum İhsan Nejat Göğüş, Çayırağası Otobüs İşletmesi'nin de yıllarca müdürlüğünü yapmıştı. Mesleği icabı devamlı insanlarla yüzyüze görüşen Göğüş, güler yüzlülüğü ve hoşsohbeti ile herkes tarafından sevilirdi. Mekanı cennet olsun" dedi. - GAZİANTEP

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Gazeteci Yazar İhsan Nejat Göğüş'ün Vefatı - Son Dakika


Advertisement