Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor - Son Dakika

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor

16.02.2012 09:00
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor

Bank Asya 1.Lig'de mücadele eden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Akhisar Belediye Gençlik ve Spor ile hafta sonu yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Akhisar Belediye Gençlik ve Spor ile hafta sonu yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Teknik direktör Bünyamin Süral, yaptığı açıklamada, Boluspor galibiyetiyle moral kazandıklarını belirterek, "Son haftalardaki puan kayıpları takım içerisinde moralleri bir hayli bozmuştu. Boluspor'u yenerek rahatladık" dedi.

Süral, şunları kaydetti:

"Bana göre, bu sezonun Elazığspor ile en iyi çıkış yakalayan ekibi Akhisar Belediye Gençlik ve Spor'dur. Rakibimizi ciddiye alıyoruz ve bu güçlü takım karşısında haddimizi bilerek oynamak zorundayız. Kendi evimizde oynayacak olmamız bizim açımızdan avantaj teşkil ediyor. Saha ve taraftar avantajını kesinlikle değerlendirmek zorundayız. Eğer play-off'a kalmak istiyorsak, böyle güçlü takımlar karşısında da kazanmak zorundayız. Bu haftayı çok iyi biçimde değerlendirip, Akhisar Belediye Gençlik ve Spor karşısında da galip gelerek çıkışa geçmek istiyoruz."

- GAZİANTEP

Kaynak: AA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor - Son Dakika


Advertisement