Gemlik Belediyesi Engelliler Haftası'nda Engelsiz Panayır Düzenledi - Son Dakika
Yerel

Gemlik Belediyesi Engelliler Haftası'nda Engelsiz Panayır Düzenledi

Gemlik Belediyesi Engelliler Haftası\'nda Engelsiz Panayır Düzenledi

Gemlik Belediyesi ve Gemlik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Engelliler Haftası'nda engelsiz panayır düzenlendi. Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren'in de katıldığı etkinliklerde özel bireyler ve aileleri eğlendi. Başkan Deviren, Gemlik'i engelsiz bir kent yapmak için çalışacaklarını belirtti.

13.05.2024 13:42  Güncelleme: 13:44

Gemlik Belediyesi ve Gemlik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Engelliler Haftası'nda engelsiz panayır düzenledi. Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren'in de katıldığı etkinliklerde özelbireyler ve aileleri doyasıya eğlendi. Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren, "Gemlik'i engelsiz bir kent yapmak için tüm gücümüzle çalışacağız" dedi.

Oyun grupları, çeşitli ikramlar ve yarışmalarla unutulmaz anlar yaşayan özel bireyler ve aileleri Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren'e teşekkür etti. Etkinliğe; Gemlik Özel Eğitim Akademisi, İlgim Özel Eğitim Merkezi, Yağmur Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Gemlik Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ve Cihatlı Özel Eğitim Okulu da destek verdi.

Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren, Gemlik'i engelsiz bir kent yapmak için tüm gücüyle çalışacağını ifade ederken, etkinliğe gelen vatandaşlar ve aileleriyle fotoğraf çektirdi. Başkan Deviren vatandaşlar tarafından aktarılan sorunların biran önce çözümü için talimatlarını ilgili birimlere verdi. - BURSA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Gemlik Belediyesi Engelliler Haftası'nda Engelsiz Panayır Düzenledi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement