Gülnarlılar Derneği Yönetiminden Vali Çakacak'a Ziyaret - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN
Gülnarlılar Derneği Yönetiminden Vali Çakacak'a Ziyaret

Gülnarlılar Derneği Yönetiminden Vali Çakacak'a Ziyaret

13.06.2017 14:19

Mersin Gülnarlılar Derneği Başkanı Abdurrahman Şahin, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Mersin Valisi Özdemir Çakacak’ı ziyaret etti.

Mersin Gülnarlılar Derneği Başkanı Abdurrahman Şahin, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Mersin Valisi Özdemir Çakacak'ı ziyaret etti.

Sahil Valilik makamında gerçekleşen ziyarette, 1 Nisan 2017 tarihinde kurularak Mersin'deki faaliyetlerine başlayan Mersin Gülnarlılar Derneği'nin yönetimine başarılar dileyen Çakacak, hemşehri derneklerinin Türkiye'nin birliği, beraberliği ve kardeşliğinin sağlanması ve pekişmesi noktasında önemli bir rol aldığını vurguladı. Çakacak, Dernek Başkanı Şahin'den derneğin önümüzdeki dönemde yürüteceği çalışmalar ve gerçekleştirmek istediği projeler hakkında bilgi aldı. Özellikle derneğin yönetiminde genç ve dinamik üyelerin bulunmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Çakacak, derneğin önemli çalışmalara imza atacağına inandığını söyledi.

Dernek Başkanı Şahin ise dernek olarak Mersinlilere birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde hizmet vereceklerini ifade etti. - MERSİN

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Gülnarlılar Derneği Yönetiminden Vali Çakacak'a Ziyaret - Son Dakika


Advertisement