Gece çöken köprü sabaha kadar onarılarak yeniden ulaşım sağlandı - Son Dakika
Yerel

Gece çöken köprü sabaha kadar onarılarak yeniden ulaşım sağlandı

Gece çöken köprü sabaha kadar onarılarak yeniden ulaşım sağlandı Şenoba'da ana caddede köprü çöktü Şırnak'ın Uludere ilçesine bağlı Şenoba beldesinde ana caddede köprü çöktü.

22.10.2021 10:43  Güncelleme: 12:01

Gece çöken köprü sabaha kadar onarılarak yeniden ulaşım sağlandı

Şenoba'da ana caddede köprü çöktü

ŞIRNAK - Şırnak'ın Uludere ilçesine bağlı Şenoba beldesinde ana caddede köprü çöktü. Şenobanın Aydoğan Aydın Kışlası mevkiinde ana caddede akşam saat 23.00 saatlerinde çöken ve şans eseri o esnada üzeride herhangi bir araç veya vatandaşın olmadığı köprüde can kaybı yaşanmadı.

Köprünün çökmesinin üzerine haber verilmesiyle bölgeye jandarma ve belediye ekipleri sevk edildi. Ekipler araçların geçişini durdurup belediyeye ait iş makineleriyle çöken köprünün yıkım ve onarımına başlandı. Sabah saat 06.00'ya kadar çalışan ekiplerin başında Şenoba Belediye Başkanı Alihan Babat bizzat durdu. Sabah saat 06.00 sularında yolun ulaşıma açılmasıyla Belediye Başkanı Alihan Babat olay yerinden ayrıldı. Şenoba Ak Partili Belediye Başkanı Alihan Babat, "Akşam saat 23.00 sularında beldemizde köprü çökmesi meydana geldi. Çökmenin yaşanmasıyla ekiplerimiz ve jandarma ile birlikte olay yerine gittik iş makinelerimizi getirdik önce yıkım işlemine başladık, yıkım işlemi bittikten sonra tekrar yapımına başladık, çalışmaları bizzat kendim sabaha kadar takip ettim. Belediye personellerimiz ve iş makinelerimizle sabaha kadar yaptığımız çalışmayla yolu saat 06.00 sularında ulaşıma açtık. Belediye personel ve jandarma ekiplerimize özverili gece mesailerinden dolayı teşekkür ederim" dedi.

Gece çöken köprü sabaha kadar onarılarak yeniden ulaşım sağlandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Gece çöken köprü sabaha kadar onarılarak yeniden ulaşım sağlandı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement