Has Parti Foça İlçe Teşkilatı Genel Başkan Numan Kurtulmuş'u Makamında Ziyaret Etti. - Son Dakika

Has Parti Foça İlçe Teşkilatı Genel Başkan Numan Kurtulmuş'u Makamında Ziyaret Etti.

04.05.2012 15:47
Has Parti Foça İlçe Teşkilatı Genel Başkan Numan Kurtulmuş'u Makamında Ziyaret Etti.

Has Parti Foça İlçe Teşkilatı Genel Merkez'e konuk oldu.

Has Parti Foça İlçe Teşkilatı Genel Merkez'e konuk oldu. Kısa bir süre önce Has Parti Genel Merkezi tarafından Foça İlçe Başkanlığına atanan Yakup Kılınç, beraberinde ki heyetle Halkın Sesi Partisi Genel Merkezi'nde Genel Başkan Prof. Dr. Numan Kurutlmuş'u ziyaret etti.

Has Parti Foça İlçe Teşkilatı kurucu üyeleri ile birlikte Ankara'ya giden Has Parti Foça İlçe Başkanı Yakup Kılınç,

burada bir dizi ziyaretlerde bulundu. Kılınç ve ekibi parti genel merkezinde ilk olarak Genel Başkan Yardımcısı Şeref Malkoç ile görüştü. Daha sonra Genel Başkan Prof. Dr. Numan Kurutlmuş'u makamında ziyaret eden heyet Genel Başkan Kurtulmuş'a Foça İlçe Teşkilatının çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Başkan Kurtulmuş ise İlçe Başkanı Yakup Kılınç'ı tebrik ederek, Foça İlçe Teşkilatının takdir toplayan hizmetler yapacağına emin olduğunu söyledi.

Ziyaret sonrası kısa bir açıklama yapan Has Parti Foça İlçe Başkanı Yakup Kılınç, Türk siyasetinde ki en genç ilçe başkanlarından biri olduğuna dikkat çekti. Has Parti'ye Ak Parti Foça İlçe Gençlik Kolları İlçe Başkanlığı görevinden istifa ederek katıldığını vurgulayan Kılınç, "İlçe teşkilatımızı yaklaşık 3 ay kadar önce kurduk.Bugünde kurucular kurulu olarak Sayın Genel Başkanımızı makamında ziyaret ettik.Sayın Genel Başkanımızın

bugün Has Parti rozetlerimizi takması bizleri duygulandırdı.

Genel Başkanımız

Has Parti'nin siyasette gençlerinde önünün açılması için birçok projeleri olduğunu söyledi.Ne mutlu bizlere ki gençliğe ve genç siyasete önem veren bir genel başkanımız var" dedi. - İZMİR

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Has Parti Foça İlçe Teşkilatı Genel Başkan Numan Kurtulmuş'u Makamında Ziyaret Etti. - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement