Hisarcık'ta Sakal-ı Şerif ziyareti - Son Dakika

Hisarcık'ta Sakal-ı Şerif ziyareti

23.04.2022 11:01
Hisarcık'ta Sakal-ı Şerif ziyareti

Kütahya'nın Hisarcık ilçesinde Sakal-ı Şerif'in iki camide teravih namazı sonrası halkın ziyaretine sunulduğu bildirildi.

Kütahya'nın Hisarcık ilçesinde Sakal-ı Şerif'in iki camide teravih namazı sonrası halkın ziyaretine sunulduğu bildirildi.

Emet İlçe Müftülüğü ve Emet Hafızlık Kur'an Kursları Derneği'nin ortaklaşa düzenlediği programla Hisarcık Merkez Çarşı Camii ve Yenidoğan Camiinde teravih namazının ardından kadın ve erkeklerin ziyaretine sunulan Peygamber Efendimiz'in Sakal-ı Şerif'i ziyaret için camiyi dolduran vatandaşlar dualar eşliğinde Salavat getirerek Sakal-ı Şerif'i görme fırsatı buldular.

Vatandaşlar, Hazreti Muhammed'in (SAV) mübarek Sakal-ı Şerif'i dünya gözüyle görmenin mutluluğunu yaşattıkları için Emet İlçe Müftülüğü ve Emet Hafızlık Kur'an Kursları Derneği'ne teşekkür ettiler. - KÜTAHYA

YORUMLAR
500
'Seçim öncesi ne söz verdiysek, dönemimiz içerisinde tamamını yerine getireceğiz' 'Seçim öncesi ne söz verdiysek, dönemimiz içerisinde tamamını yerine getireceğiz' Simav'da şehit mezarları ve şehit aileleri ziyaret edildi Simav'da şehit mezarları ve şehit aileleri ziyaret edildi
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Hisarcık'ta Sakal-ı Şerif ziyareti - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement