İzmir haberi! Kemalpaşa Eğitim Merkezi, Törenle Açıldı - Son Dakika

İzmir haberi! Kemalpaşa Eğitim Merkezi, Törenle Açıldı

05.10.2022 15:14
İzmir haberi! Kemalpaşa Eğitim Merkezi, Törenle Açıldı

İzmir gelişmesine göre Kemalpaşa Belediyesi, eğitime destek çalışmaları kapsamında sürdürdüğü kursların kurumsal bir çatı altında toplandığı Kemalpaşa Eğitim Merkezi'ni törenle hizmete açtı.

Kemalpaşa Belediyesi, eğitime destek çalışmaları kapsamında sürdürdüğü kursların kurumsal bir çatı altında toplandığı Kemalpaşa Eğitim Merkezi'ni törenle hizmete açtı.

Kemalpaşa İlçe Merkezi Emniyet Müdürlüğü karşısında bulunan, yaklaşık 1000 öğrenci kapasiteli, 13 derslik, etüt alanları, konferans salonu, kütüphane ve rehberlik servisinin yer aldığı merkez, yıl boyu ücretsiz eğitim sağlayacak. Eğitim merkezi, alanında uzman öğretmen kadrosu ile ölçme değerlendirme ve rehberlik servisi ile öğrencileri hedeflerine taşımak üzere çalışmalarını sürdürecek.

Kemalpaşa Belediyesi tarafından sağlanan yayın desteği ile öğrenciler en yeni koşullarda desteklenecek, uygulanacak otomasyon programı ile öğrenciler sayısız soruya erişebilecek. Ayrıca eğitim programı içerisinde veli ve öğrenci odaklı seminerler, sosyal ve kültürel geziler, motivasyon programları düzenlenecek.

"EĞİTİM ATAĞIMIZ SÜRECEK"

Açılış töreninde konuşan Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, "Eğitim bizim için olmazsa olmaz konulardan bir tanesi, ilçemizde hayata geçirdiğimiz dört kütüphane, Gündüz Bakım Evi, Mola Evi, Meslek Fabrikası, Masal Evi gibi projelere bugün bir yenisini daha ekliyor bin öğrenci kapasiteli Kemalpaşa Eğitim Merkezi'ni açıyoruz. Evlatlarımız tek bir kuruş ödemeden burada en iyi eğitimi alacaklar. Ben emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Eğitim atağımız sürecek" dedi.

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500
Datça'da öğretmenlere trafik güvenliği eğitimi verildi Datça'da öğretmenlere trafik güvenliği eğitimi verildi Diyarbakır'da birçok suçtan kaydı bulunan 4 şüpheli yakalandı Diyarbakır'da birçok suçtan kaydı bulunan 4 şüpheli yakalandı İzmir'de bir kişi eski ev sahibini öldürdü, eşini ve kayınvalidesini yaraladı İzmir'de bir kişi eski ev sahibini öldürdü, eşini ve kayınvalidesini yaraladı

Son Dakika Yerel İzmir haberi! Kemalpaşa Eğitim Merkezi, Törenle Açıldı - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement