Karşıyaka Cumhuriyet Mahallesi'nde Yaşam Sokağa Taştı - Son Dakika

Karşıyaka Cumhuriyet Mahallesi'nde Yaşam Sokağa Taştı

30.06.2022 12:43
Karşıyaka Cumhuriyet Mahallesi'nde Yaşam Sokağa Taştı

Karşıyaka Belediyesi, yaz ayları boyunca ilçenin farklı noktalarında düzenleyeceği “Sokak Senin” etkinliklerinin ilkini Cumhuriyet Mahallesi’nde düzenledi. Dün 16.00–20.00 saatleri arasında Cumhuriyet Mahallesi 6713 Sokak ile 6715 Sokak kesişiminde bulunan Hüseyin Tokatlı Parkı’nda yapılan etkinlikte yaşam sokağa taştı, çocuklar doyasıya oyun oynamanın keyfini çıkardı.

Karşıyaka Belediyesi, yaz ayları boyunca ilçenin farklı noktalarında düzenleyeceği "Sokak Senin" etkinliklerinin ilkini Cumhuriyet Mahallesi'nde düzenledi. Dün 16.00–20.00 saatleri arasında Cumhuriyet Mahallesi 6713 Sokak ile 6715 Sokak kesişiminde bulunan Hüseyin Tokatlı Parkı'nda yapılan etkinlikte yaşam sokağa taştı, çocuklar doyasıya oyun oynamanın keyfini çıkardı.

Geleneksel oyunlar ile birlikte müzik dinletisi, söyleşi, dans gösterisi, masa tenisi gibi spor aktiviteleri ve atölyeleri de içinde barındıran etkinlikler, çocukların yanı sıra büyükler tarafından da ilgiyle takip edildi. Çocukları ve komşularıyla birlikte eğlenceli saatler yaşadıklarını belirten vatandaşlar "Okulların kapanması ile evlere kapanmıştı çocuklarımız. Belediyemiz burada çok güzel bir eğlence düzenledi. Oynanan oyunların bir çocuğunu bizler bile unutmuştuk. Bu oyunların tekrardan canlanmasını görmek bizleri çok mutlu etti. Tüm belediye çalışanlarına teşekkür ederiz" dedi.

Yaz boyunca Karşıyaka'nın her bir köşesinde düzenlenecek olan "Sokak Senin" etkinliklerinde çocuklar unutulmaya yüz tutmuş sokak oyunlarıyla eğlenmeye devam edecekler.

YORUMLAR
500
Türkiye Tabiatını Koruma Derneği Bilim Danışmanı Kesici'den İzmir'de yarım asırlık ağacın kesilmesine tepki Açıklaması Türkiye Tabiatını Koruma Derneği Bilim Danışmanı Kesici'den İzmir'de yarım asırlık ağacın kesilmesine tepki Açıklaması Şanlıurfa'da Fırat Nehri'ne giren 2 kişi boğuldu Şanlıurfa'da Fırat Nehri'ne giren 2 kişi boğuldu Muğla'da down sendromlu kişinin parasını çaldığı iddiasıyla yakalanan kişi serbest bırakıldı Muğla'da down sendromlu kişinin parasını çaldığı iddiasıyla yakalanan kişi serbest bırakıldı
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Karşıyaka Cumhuriyet Mahallesi'nde Yaşam Sokağa Taştı - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement