Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Kartal, 'Üniversiteler Arası Tiyatro Festivali'ne Ev Sahipliği Yapıyor - Son Dakika

Kartal, 'Üniversiteler Arası Tiyatro Festivali'ne Ev Sahipliği Yapıyor

Kartal Belediyesi ve Maltepe Üniversitesi işbirliği ile 01-16 Mayıs tarihleri arasında ‘Üniversiteler Arası Tiyatro Festivali’ Kartal’da gerçekleştirilecek.

Kartal, \'Üniversiteler Arası Tiyatro Festivali\'ne Ev Sahipliği Yapıyor
03.05.2016 - 09:20,

Kartal Belediyesi ve Maltepe Üniversitesi işbirliği ile 01-16 Mayıs tarihleri arasında 'Üniversiteler Arası Tiyatro Festivali' Kartal'da gerçekleştirilecek.

Kartal, üniversiteler arası tiyatro festivaline ev sahipliği yapacak.16 üniversitenin katıldığı festival, 01-16 Mayıs tarihleri arasında Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi'nde düzenlenecek ve 18 Mayıs'taki ödül töreni ile son bulacak. Festivalde Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Av. Hüsnü Yeşilyurt, Prof Dr. Selahattin Yıldız, Yrd. Doç. Dr. Radife Akyıldız Ongar, Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Adem Uçar, Öğr. Gör. Emin Maltepe, Öğr. Gör. Gürhan Elmalıoğlu, Kartal Belediyesi Genel Sanat Yönetmeni Erdal Yıldırım, Öğr. Gör Nihat Ülger, Ar. Gör Özer Anar Yürütme Kurulu'nda bulunurken; Danışma Kurulu ise Prof. Dr. Feridun Akyürek, Öğr. Gör, Faik Ertener, Öğr. Gör. Celal Kadri Kınoğlu, Öğr. Gör. Elif Kaya Şen ile Şükran Sabah'tan oluşacak.

'Üniversiteler Arası Tiyatro Festivali Ödül Töreni'nde birinci olan üniversiteye 5 bin TL, ikinci olan üniversiteye 3 bin TL, üçüncü üniversiteye ise 2 bin TL ödül verilecek. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kartal, 'Üniversiteler Arası Tiyatro Festivali'ne Ev Sahipliği Yapıyor - Son Dakika


Advertisement