Son dakika Kartal Belediyesi haberleri, Kartal Belediyesi son dakika, son dakika Kartal Belediyesi

Son Dakika Kartal Belediyesi Haberleri

 • Murat Kurum, Kartal'da Mülkiyet Sorununu Çözeceğini Söyledi
  27 Şub Murat Kurum, Kartal'da Mülkiyet Sorununu Çözeceğini Söyledi

  İBB Başkan Adayı Murat Kurum, Kartal'da düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, tüm Kartal'da mülkiyet sorununu ortadan kaldıracaklarını ve riskli yapıları yok edeceklerini belirtti. Kurum, Kartal'ın CHP belediyeciliğinden bıktığını ve AK Parti'nin hizmet anlayışını tercih ettiğini söyledi. Ayrıca, Kartal'da hayata geçirecekleri projeleri de anlattı.

 • Murat Kurum: İstanbulluların yüzünü güldürmeye geliyoruz
  27 Şub Murat Kurum: İstanbulluların yüzünü güldürmeye geliyoruz

  Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, Kartal Soğanlık meydanında düzenlenen mitingde konuştu. Kurum, İstanbulluların yüzünü güldürmeye ve dua almaya geldiklerini belirterek, belediyecilikte gerçeklerin hayalleri bile aşabileceğini vurguladı. Ayrıca, CHP belediyeciliğini sorumsuzluk, ilgisizlik, liyakatsizlik ve beceriksizlik olarak nitelendirdi ve Kartal'da yapacakları dev yatırımları açıkladı.

 • Kartal Belediyesi ve Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi iş birliğiyle Bilim, Mühendislik ve Teknoloji Merkezi'nde minikler robotları inceledi
  27 Şub Kartal Belediyesi ve Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi iş birliğiyle Bilim, Mühendislik ve Teknoloji Merkezi'nde minikler robotları inceledi

  Kartal Belediyesi ve Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi iş birliğiyle hayata geçirilen Bilim, Mühendislik ve Teknoloji Merkezi Makina Hangar, kreşli minikleri ağırladı. Minikler, karmaşık teknolojiye sahip robotları inceleyerek kendi küçük robotlarını tasarladı.

 • Kartal Belediyesi Berat Kandili'nde Vatandaşlara Lokma İkram Etti
  25 Şub Kartal Belediyesi Berat Kandili'nde Vatandaşlara Lokma İkram Etti

  Kartal Belediyesi, Berat Kandili'nde ilçedeki 10 farklı noktada vatandaşlara hayır lokması ikram etti. İlçedeki belirli camilerin önüne konumlandırılan ikram araçlarından binlerce Kartallı'ya lokma dağıtıldı.

 • Kartal Belediyesi Üç Büyük Projenin Açılışını Yaptı
  25 Şub Kartal Belediyesi Üç Büyük Projenin Açılışını Yaptı

  Kartal Belediyesi, Yalı-Yunus-Topselvi Kültür Merkezi, Sabiha Bengütaş Kreşi ve Trafik Eğitim Parkı'nın aralarında bulunduğu üç büyük projenin açılışını düzenlediği törenle yaptı. Başkan Yüksel, hizmetin siyasetten ayrı bir konu olduğunu belirterek projelerin Kartal halkına hayırlı olmasını diledi. Açılış törenine birçok katılımcı ve vatandaş da katıldı. Kültür Merkezi'nin yanı sıra kreş, trafik eğitim parkı ve diğer projeler de hizmete açıldı.

 • Bakan Özhaseki, İmamoğlu'nu eleştirerek kentsel dönüşüm projelerini savundu
  22 Şub Bakan Özhaseki, İmamoğlu'nu eleştirerek kentsel dönüşüm projelerini savundu

  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, 5 bin 500 Bağımsız Kentsel Dönüşüm Temel Atma ve Yıkım töreninde İBB Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu eleştirerek, 'Ajanslarla anlaşılıyor, milyarlarca lira para veriliyor. Troller ordusu tutuluyor' dedi. Bakan Özhaseki, kentsel dönüşüm projelerinin önemini vurgulayarak, her ay 15-20 bin konutun vatandaşa teslim edileceğini belirtti.

 • Kartal Belediyesi Üç Projenin Açılışını Yapacak
  22 Şub Kartal Belediyesi Üç Projenin Açılışını Yapacak

  Kartal Belediyesi, Yalı-Yunus-Topselvi Kültür Merkezi, Sabiha Bengütaş Kreşi ve Trafik Eğitim Parkı'nın açılışını yapacak.

 • Kartal Belediyesi Kadın Buluşması Paneli
  20 Şub Kartal Belediyesi Kadın Buluşması Paneli

  Kartal Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ile Cumhuriyet Kadınları Derneği iş birliğiyle gerçekleştirilen 'Bir Bilene Danışıyorum Kadın Buluşması' kapsamında yarın saat 11.00'de panel düzenlenecek. İki oturum halinde yapılacak eğitimler, Kartal Belediyesi Eğitim Çadırı'nda yürütülecek.

 • Kartal Belediyesi'nin 'KE Çocuk' dergisinin 11. sayısı çıktı
  20 Şub Kartal Belediyesi'nin 'KE Çocuk' dergisinin 11. sayısı çıktı

  'KE ÇOCUK' dergisinin 11. sayısı okuyucuyla buluştu. Öykü, yazı ve şiirlerin yer aldığı yeni sayıda çocuklar için özel içerikler sunuluyor.

 • Ressam ve yazar Hurşit İlbeyi'nin 'Pozitif Hayatlar' sergisi Kartal'da açıldı
  20 Şub Ressam ve yazar Hurşit İlbeyi'nin 'Pozitif Hayatlar' sergisi Kartal'da açıldı

  Ressam ve yazar Hurşit İlbeyi'nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü temalı kişisel resim sergisi, Kartal Belediyesi Fuaye Alanı'nda açıldı. Açılış törenine Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Adem Uçar, ADD Kartal Şube Başkanı Hülya Arkan ve diğer katılımcılar da katıldı.

 • Kartal Belediyesi Afet Lojistik Merkezi Açıldı
  18 Şub Kartal Belediyesi Afet Lojistik Merkezi Açıldı

  Kartal Belediyesi tarafından projelendirilen Neriman-Sami Türkdoğan Aşevi ve Gıda Bankası ile olası bir afet durumunda tüm koordinasyon sürecinin yürütüleceği Afet Lojistik Merkezi düzenlenen törenle açıldı.

 • İmamoğlu: 'Bu Millet Öyle Bir Had Bildirir Ki Süt Dökmüş Kediye Dönersiniz'
  17 Şub İmamoğlu: "Bu Millet Öyle Bir Had Bildirir Ki Süt Dökmüş Kediye Dönersiniz"

  İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kartal’da ‘Neriman-SAmi Türkdoğan Aşevi açılışında Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın “Biz varsak doğalgaz var biz yoksak doğalgaz yok" sözlerine "Bizim milletimizi tehdit edene bu millet pabucu bırakmaz. Bu millet öyle bir had bildirir ki süt dökmüş kediye dönersiniz” dedi.

 • İBB Başkanı İmamoğlu, Neriman-Sami Türkdoğan Aşevi-Gıda Bankası ve Afet Lojistik Merkezi'nin açılışına katıldı
  17 Şub İBB Başkanı İmamoğlu, Neriman-Sami Türkdoğan Aşevi-Gıda Bankası ve Afet Lojistik Merkezi'nin açılışına katıldı

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kartal Belediyesi tarafından inşa edilen Neriman-Sami Türkdoğan Aşevi-Gıda Bankası ve Afet Lojistik Merkezi'nin açılışına katıldı. İmamoğlu, konuşmasında projelerini anlattı ve İstanbul'un ihtiyaçlarına değindi.

 • Kartal'da Neriman-Sami Türkdoğan Aşevi, Gıda Bankası ve Afet Lojistik Merkezi açıldı
  17 Şub Kartal'da Neriman-Sami Türkdoğan Aşevi, Gıda Bankası ve Afet Lojistik Merkezi açıldı

  Kartal'da Neriman-Sami Türkdoğan Aşevi, Gıda Bankası ve Afet Lojistik Merkezi'nin açılışı İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel'in katılımıyla gerçekleşti. Başkan Yüksel, afetlerde görev alarak halkın yanında olduklarını belirtti.

 • Kartal'da Neriman-Sami Türkdoğan Aşevi, Gıda Bankası ve Afet Lojistik Merkezi Açıldı
  17 Şub Kartal'da Neriman-Sami Türkdoğan Aşevi, Gıda Bankası ve Afet Lojistik Merkezi Açıldı

  Kartal'da Neriman-Sami Türkdoğan Aşevi, Gıda Bankası ve Afet Lojistik Merkezi'nin açılışı İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel'in katılımıyla gerçekleştirildi. Açılışta konuşan Başkan Gökhan Yüksel, afetlere müdahalede gösterdikleri çabayı vurguladı.

 • Anka Haber Ajansı 17 Şubat 2024 Cumartesi Gündemi
  17 Şub Anka Haber Ajansı 17 Şubat 2024 Cumartesi Gündemi

  ANKA HABER AJANSI 17 ŞUBAT 2024 CUMARTESİ GÜNDEMİ

 • Kartal Belediyesi, Çocukluk Çağı Kanseri Farkındalık Günü'nde Etkinlik Düzenledi
  16 Şub Kartal Belediyesi, Çocukluk Çağı Kanseri Farkındalık Günü'nde Etkinlik Düzenledi

  Kartal Belediyesi, '15 Şubat Dünya Çocukluk Çağı Kanseri Farkındalık Günü'nde kanser ile mücadele eden çocuklara destek olmak amacıyla etkinlik düzenledi.

 • Kartal Belediyesi Kreş Müdürlüğü'nden Veli Akademisi eğitim programı
  15 Şub Kartal Belediyesi Kreş Müdürlüğü'nden Veli Akademisi eğitim programı

  Kartal Belediyesi Kreş Müdürlüğü ile İstanbul Marmara Eğitim Vakfı ve Maltepe Üniversitesi iş birliği ile düzenlenen 'Veli Akademisi' eğitim programının ikinci oturumu tamamlandı. Programda masalların tarihsel bilgileri ve dikkat edilmesi gereken noktalar anlatıldı.

 • Kartal Belediyesi'nin düzenlediği 'Kırmızı 10' karma resim sergisi açıldı
  15 Şub Kartal Belediyesi'nin düzenlediği 'Kırmızı 10' karma resim sergisi açıldı

  Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün şubat ayı kültür sanat organizasyonları kapsamında 24 sanatçının 25 eserinin yer aldığı 'Kırmızı 10' adlı karma resim sergisi, Kartal Belediyesi hizmet binasının fuaye alanında açıldı.

 • Kartal Belediyesi ve Tüm Yerel-Sen Arasında Ek Protokol İmzalandı
  15 Şub Kartal Belediyesi ve Tüm Yerel-Sen Arasında Ek Protokol İmzalandı

  Kartal Belediyesi ve Tüm Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası (Tüm Yerel-Sen) arasında toplu iş sözleşmesi (TİS) ek protokolü imzalandı. Ek protokol kapsamında memurlara yönelik ekonomik ve sosyal haklar ile ilgili iyileştirmeler yapıldı. Sosyal destek 15 bin TL'ye çıkarılırken, yılda 4 kez olmak üzere 5 bin TL ikramiye verilecek.

 • Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Hızır Orucu'nu Kartal Cemevi'nde açtı
  14 Şub Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Hızır Orucu'nu Kartal Cemevi'nde açtı

  Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Hızır Orucu'nun ilk gününde Kartal Cemevi'nde vatandaşlar ile bir araya gelerek orucunu açtı. Başkan Yüksel, Kartal Cemevi'nde gerçekleşen Hızır Orucu açma duasına katılarak, orucunu vatandaşlarla birlikte açtı. Yüksel ayrıca, vatandaşların istek ve önerilerini dinledi.

 • Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Şubat Ayı Etkinlikleri
  13 Şub Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Şubat Ayı Etkinlikleri

  Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün hazırladığı şubat ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında Uğur Mumcu Kültür Merkezi'nde 'Hürriyetin Kadınları-Kalp Aynası' adlı tiyatro oyunu sahnelendi.

 • Türkiye Sakatlar Derneği'nin Kartal Şubesi Açıldı
  13 Şub Türkiye Sakatlar Derneği'nin Kartal Şubesi Açıldı

  Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Türkiye Sakatlar Derneği'nin Kartal Şubesi'nin açılışında engellilere yönelik projelere öncelik verdiklerini belirtti.

 • Kartal Belediyesi Kadın Buluşması Paneli Düzenlendi
  12 Şub Kartal Belediyesi Kadın Buluşması Paneli Düzenlendi

  Kartal Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ile Kartal Gönüllüleri tarafından ilçede yaşayan kadınların ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda hazırlanan 'Bir Bilene Danışıyorum Kadın Buluşması' paneli düzenlendi. Panelde kadınların sorunları, bağımlılıkla mücadele, kadına yönelik şiddetle mücadele ve kadın hakları ele alındı.

 • Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Gümüşhane Dernekleri Toplantısına Katıldı
  11 Şub Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Gümüşhane Dernekleri Toplantısına Katıldı

  Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Gümüşhane Dernekleri yönetimlerinin düzenlediği toplantıya katıldı. Başkan Yüksel, toplantıda Kartal'da ikamet eden Gümüşhanelilere seslenerek, belediyenin yaptığı hizmetler hakkında bilgi verdi.

 • Barış Manço ve Cem Karaca anma konseri düzenlendi
  11 Şub Barış Manço ve Cem Karaca anma konseri düzenlendi

  Türk Rock müzik tarihinin iki büyük ustası Barış Manço ve Cem Karaca, ölüm yıl dönümlerinde Kartal Belediyesi'nin düzenlediği konserle anıldı. Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel de salonu dolduran dinleyicilerle birlikte sanatçıların eserlerine eşlik etti.

 • Kartal Belediyesi ve Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi iş birliğiyle Makina Hangar açıldı
  10 Şub Kartal Belediyesi ve Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi iş birliğiyle Makina Hangar açıldı

  Kartal Belediyesi ve Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi (MMO) iş birliğiyle hayata geçirilen Makina Hangar - Bilim, Mühendislik ve Teknoloji Merkezi’nin açılışı, yoğun katılım ve görkemli bir törenle gerçekleşti. Geleceğin bilim insanlarına yatırım yapacak olan merkezin açılışında konuşan Başkan Gökhan Yüksel, “2030 yılına kadar yazılım ve kodlamayı içselleştirememiş bir toplumun geleceği nitelikli işgücünden uzaklaşmış ve beden gücü dışında kendisine iş bulmakta zorlanacak” dedi.

 • Arif Dağlar için anma töreni düzenlendi
  10 Şub Arif Dağlar için anma töreni düzenlendi

  Kartal Belediyesi, 2004-2009 yıllarında belediye başkanlığı görevinde bulunan ve dört yıl önce hayatını kaybeden Arif Dağlar için anma töreni düzenledi. Törene Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Dağlar Ailesi'nin yakınları ve birçok siyasi temsilci katıldı. Tören sırasında Kur'an-ı Kerim okundu ve dualar edildi.

 • Başkan Gökhan Yüksel: 'Öğrenciler Makine Hangarında bilimle buluşacak'
  10 Şub Başkan Gökhan Yüksel: "Öğrenciler Makine Hangarında bilimle buluşacak"

  Kartal Belediyesi ve Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi iş birliğiyle hayata geçirilen Makina Hangar-Bilim, Mühendislik ve Teknoloji Merkezi coşkulu bir törenle açıldı. Açılış töreninde konuşan Başkan Yüksel, 'Öğrenciler Makine Hangarında bilimle buluşacak' dedi. Merkez, gençlerin yeni buluşlarını geliştirebileceği bir alan olacak ve öğrencilere bilim parkurunda eğitim imkanı sunacak.

 • Kartal Belediyesi ve Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi iş birliğiyle Makina Hangar-Bilim, Mühendislik ve Teknoloji Merkezi açıldı
  10 Şub Kartal Belediyesi ve Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi iş birliğiyle Makina Hangar-Bilim, Mühendislik ve Teknoloji Merkezi açıldı

  Kartal Belediyesi ve Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi iş birliğiyle Türkiye'nin geleceği gençler için hayata geçirilen Makina Hangar-Bilim, Mühendislik ve Teknoloji Merkezi Kartal'da açıldı. Merkezde öğrenciler, bilim ve mühendislikle buluşacak ve yeni buluşlarını geliştirebilecekleri bir ortamda eğitim alacaklar.

 • Kartal Belediyesi İşçi Maaşlarına Yüzde 65 Zam Yaptı
  09 Şub Kartal Belediyesi İşçi Maaşlarına Yüzde 65 Zam Yaptı

  Kartal Belediyesi, DİSK Genel-İş ile imzaladığı ek protokol sonucunda işçi personel maaşlarına yüzde 65 oranında iyileştirme yaptı. İmzalanan protokol, belediye işçileri tarafından memnuniyetle karşılandı.

 • Kartal Belediyesi'nde İşçi Maaşlarına Yüzde 65 Zam
  09 Şub Kartal Belediyesi'nde İşçi Maaşlarına Yüzde 65 Zam

  Kartal Belediyesi, Devrimci İşçi Sendikası Genel-İş ile imzaladığı ek protokol sonucunda, işçi personel maaşlarına yüzde 65 oranıyla rekor bir iyileştirme yaptı. Başkan Gökhan Yüksel'in onayıyla sendikanın teklifi kabul edildi.

 • Kartal Belediyesi İşçi Maaşlarına Yüzde 65 Zam Yaptı
  09 Şub Kartal Belediyesi İşçi Maaşlarına Yüzde 65 Zam Yaptı

  Kartal Belediyesi, DİSK Genel-İş ile imzaladığı ek protokol sonucunda, işçi personel maaşlarına yüzde 65 oranıyla rekor bir iyileştirme yaptı. İmzalanan ek protokol, belediye işçi personeli tarafından memnuniyetle karşılarken, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, 'Hep birlikte Kartal'ı güzelleştirmeye devam edelim, biz büyük bir aileyiz' dedi.

 • Kartal Belediyesi Kreş Öğrencileri Yazar Sinem Eren ile Buluştu
  09 Şub Kartal Belediyesi Kreş Öğrencileri Yazar Sinem Eren ile Buluştu

  Kartal Belediyesi kreş öğrencileri, "Dilimizin Zenginlikleri Sözlük Özgürlüktür" projesi kapsamında yazar Sinem Eren ile bir araya geldi. Projeyle, öğrencilerin dilin zenginliğini tanıması ve düşünce dünyasını geliştirmesi amaçlanıyor.

 • Kartallı Velilere Yönelik Eğitim Programı Başladı
  08 Şub Kartallı Velilere Yönelik Eğitim Programı Başladı

  Kartal Belediyesi tarafından düzenlenen Veli Akademisi adlı eğitim programı Kartal Bülent Ecevit Kültür Merkezi'nde başladı. Programda Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, velilere önemli projelerden bahsetti ve tecrübelerini paylaştı. İlk oturumda çocukla iletişim konusu ele alındı.

 • Kartal Belediyesi Miraç Kandili'nde Vatandaşlara Lokma ve Kandil Simidi Dağıttı
  07 Şub Kartal Belediyesi Miraç Kandili'nde Vatandaşlara Lokma ve Kandil Simidi Dağıttı

  Kartal Belediyesi, Miraç Kandili dolayısıyla ilçenin farklı noktalarında yüzlerce vatandaşa hayır lokması ve kandil simidi ikramında bulundu. Başkan Gökhan Yüksel, tüm vatandaşların kandilini kutlayarak huzur, barış ve bereket dileğinde bulundu.

 • Merdan Yanardağ Kartal'da okuyucularıyla buluştu
  07 Şub Merdan Yanardağ Kartal'da okuyucularıyla buluştu

  Gazeteci ve yazar Merdan Yanardağ, Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen söyleşi ve imza etkinliğinde okuyucularıyla bir araya geldi. Yanardağ, Türkiye'nin geleceği ve riskler hakkında konuşarak, Cumhuriyet devrimlerinin tamamlanamadığını vurguladı.

 • Adnan Kahveci'nin ölüm yıl dönümünde anma töreni düzenlendi
  06 Şub Adnan Kahveci'nin ölüm yıl dönümünde anma töreni düzenlendi

  Kartal Belediyesi, eski Devlet Bakanı Adnan Kahveci'nin ölüm yıl dönümünde anma töreni düzenledi. Törene siyasetçiler, aile üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

 • Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün Şubat Ayı Kültür Sanat Programı
  05 Şub Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün Şubat Ayı Kültür Sanat Programı

  Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün şubat ayı kültür sanat programı kapsamında sahneye taşınan 'Yarı Saydam Perşembe Hikayeleri' adlı tiyatro oyunu ilçeli sanatseverlerle buluştu. Yazar ve yönetmen Dilek Uyar yönetimindeki Süpürgeli Oyuncular Tiyatro Topluluğu tarafından Soğanlık Kültür Merkezi'nde sahnelenen oyun, Kartallı tiyatroseverlerden alkış topladı.

 • Kartal Belediyesi U11-U12 Sömestr Kupası Futbol Turnuvası Sonuçlandı
  05 Şub Kartal Belediyesi U11-U12 Sömestr Kupası Futbol Turnuvası Sonuçlandı

  Kartal Belediyesi Gençlik ve Spor İşleri Müdürlüğü ile Kartal Amatör Spor Kulüpleri Birliği (KASK) iş birliği ile düzenlenen U11-U12 Sömestr Kupası Futbol Turnuvası sona erdi. Şampiyonluk Bulvar Spor'un oldu.

 • Kartal Belediyesi ve KASK iş birliğiyle U11-U12 Sömestr Kupası Turnuvası başladı
  01 Şub Kartal Belediyesi ve KASK iş birliğiyle U11-U12 Sömestr Kupası Turnuvası başladı

  Kartal Belediyesi ve Kartal Amatör Spor Kulüpleri Birliği (KASK) iş birliği ile düzenlenen U11 – U12 Sömestr Kupası Turnuvası, Kartal Atalar Spor Kompleksi'nde başladı. Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, turnuvaya katılarak genç sporculara ve ailelerine başarılar diledi. Turnuvaya 12 ayrı kulübün U11 – U12 takımları katıldı. Final karşılaşmalarının ardından en iyi 3 takım ödüllendirilecek.

 • Kartal Belediyesi Çocuk Meclisi, projelerini sundu
  01 Şub Kartal Belediyesi Çocuk Meclisi, projelerini sundu

  Kartal Belediyesi Kreş Müdürlüğü bünyesinde kurulan Çocuk Meclisi, 4. dönem 2. oturumunu gerçekleştirdi. Meclis üyeleri, Kartal ile ilgili projelerini sundu. Çocuk Meclisi'nin amacı, çocukların belediye yönetimine katılımını teşvik etmek ve çocuk odaklı projeleri hayata geçirmektir. Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, oturuma katılarak çocukların önerilerini dikkate alacaklarını belirtti ve Çocuk Meclisi'ni büyük bir önemle desteklediklerini ifade etti.

 • Kartal Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübü, Ege İşitme Engelliler Spor Kulübü'nü 6-0 yendi
  30 Oca Kartal Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübü, Ege İşitme Engelliler Spor Kulübü'nü 6-0 yendi

  Kartal Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübü, 2023-2024 Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Futbol 1. Ligi'nin ilk karşılaşmasında Ege İşitme Engelliler Spor Kulübü'nü 6-0'lık skorla mağlup etti. Heyecan dolu geçen müsabakada Kartal Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübü, maçın ilk yarısını 4-0 önde tamamladı. Karşılaşmanın sonunda zaferi kutlayan Kartal Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübü oyuncuları, engelleri aşarak başarıya ulaşmanın gücünü bir kez daha gösterdi.

 • Boğaziçi Üniversitesi, Marmara Denizi ve Adalar'a yeni tsunami gözlem istasyonları kuruyor
  26 Oca Boğaziçi Üniversitesi, Marmara Denizi ve Adalar'a yeni tsunami gözlem istasyonları kuruyor

  Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü, Marmara Denizi çevresi ve Adalar'a yeni 'Çok Disiplinli Tsunami Gözlem ve Erken Uyarı İstasyonları' kurma çalışmalarına başladı. İstasyonlar, depremler sonrası oluşabilecek tsunamileri takip etmek ve 21 kuruma erken uyarı mesajı göndermek için kullanılacak.

 • İşitme Engelliler Futbol Süper Ligi Yeni Sezon Müsabakaları Başlıyor
  25 Oca İşitme Engelliler Futbol Süper Ligi Yeni Sezon Müsabakaları Başlıyor

  Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu (TİESF), İşitme Engelliler Futbol Süper Ligi yeni sezon müsabakalarının 28 Ocak Pazar günü başlayacağını duyurdu. 2023-2024 futbol sezonu Süper Lig müsabakaları 28 Ocak-25 Şubat tarihlerinde düzenlenecek. Takımlar, yasal işlemlerinin yapılması şartıyla iki yabancı uyruklu futbolcu oynatabilecek. Grup müsabakaları tek devreli lig usulünce oynanacak ve ligde ilk iki sırayı alan takımlar finallere yükselecek, son iki sırada yer alan ekipler ise alt lige düşecek.

 • Kartal Belediyesi ve ADD, Prof. Dr. Muammer Aksoy ve Uğur Mumcu'yu Anma Toplantısı düzenledi
  24 Oca Kartal Belediyesi ve ADD, Prof. Dr. Muammer Aksoy ve Uğur Mumcu'yu Anma Toplantısı düzenledi

  Kartal Belediyesi ve Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Kartal Şubesi, Adalet ve Demokrasi Haftası'nda, Emekli Amiral Türker Ertürk ve Gazeteci-Yazar Gürkan Hacır'ın konuşmacılığında, 'Prof. Dr. Muammer Aksoy ve Uğur Mumcu'yu Anma Toplantısı'na ev sahipliği yaptı. Uğur Mumcu ve Muammer Aksoy'un yaşamı ve Türk aydınlanmasına sağladıkları katkılar ele alındı.

 • Ressam Reyhan Bozacı'nın 'Zemheride' adlı sergisi Kartal Belediyesi'nde
  23 Oca Ressam Reyhan Bozacı'nın 'Zemheride' adlı sergisi Kartal Belediyesi'nde

  Ressam Reyhan Bozacı'nın resim ve mum heykeli eserlerinin yer aldığı 'Zemheride' adlı karma sergisi, Kartal Belediyesi'nin Ocak ayı kültür sanat programı kapsamında sanatseverler ile buluştu. Sergide 40 adet yağlı boya eser ve mum heykelleri yer alıyor. Sergi, 29 Ocak 2024 tarihine kadar Kartal Belediyesi fuaye alanında ziyaret edilebilir.

 • Cemal Kaya, Kartal Belediyesi Hürriyet Kültür Merkezi'nde konser verdi
  22 Oca Cemal Kaya, Kartal Belediyesi Hürriyet Kültür Merkezi'nde konser verdi

  Kartal'ın sevilen sanatçılarından Cemal Kaya, Kartal Belediyesi Hürriyet Kültür Merkezi'nde düzenlenen konserde büyük beğeni topladı. Konser, Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen kültür etkinlikleri kapsamında gerçekleştirildi. Cemal Kaya, kendi bestelerinin yanı sıra sevilen türkülerini de seslendirdi ve Kartal dinleyicisi tarafından sık sık eşlik edildi. Konserin sonunda sanatçıya Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel adına çiçek takdim edildi.

 • Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen tiyatro oyunu büyük ilgi gördü
  21 Oca Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen tiyatro oyunu büyük ilgi gördü

  Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen sanat etkinlikleri kapsamında Uğur Mumcu Kültür Merkezi'nde 'Romeo'yu Beklerken' adlı tiyatro oyunu sahnelendi. Sarah Grochala'nın yazdığı ve Ülkü Şahin'in yönettiği oyunda, oyuncuların performansı büyük beğeni topladı. Oyun, 3 farklı karakterin hayatta kalma mücadelesini konu alıyor ve seyirciyi etkileyici atmosferiyle kendine bağlıyor.

 • Kartal Belediyesi Kreş Müdürlüğü, çocuklar için anlamlı bir etkinlik düzenledi
  20 Oca Kartal Belediyesi Kreş Müdürlüğü, çocuklar için anlamlı bir etkinlik düzenledi

  Kartal Belediyesi Kreş Müdürlüğü, Yakacık Hatice Abbas Halim Çocuk Evleri'nde kalan çocuklar için spor parkuru ve çeşitli aktivitelerle dolu bir etkinlik düzenledi. Yarışan çocuklara madalyalar ve satranç setleri verildi. Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, çocukların mutluluğunun her şeyden önemli olduğunu vurgulayarak, onların geleceğini daha güzel bir şekilde kurmak için mücadele edeceklerini belirtti.

 • Kartal Belediyesi Muhtarları Aşevi ve Afet İşleri Müdürlüğü'nde Ağırladı
  20 Oca Kartal Belediyesi Muhtarları Aşevi ve Afet İşleri Müdürlüğü'nde Ağırladı

  Kartal Belediyesi, ilçede görev yapan 20 mahalle muhtarını, Kartal Belediyesi Neriman-Sami Türkdoğan Aşevi-Gıda Bankası ve Afet İşleri Müdürlüğü'nde ağırladı. Muhtarlar, aşevinde üretilen yemeklerin hazırlanma sürecini ve afetlere yönelik yapılan faaliyetleri görme fırsatı buldu. Ayrıca, muhtarlara aşevinde üretilen sıcak yemeklerin ihtiyaç sahibi vatandaşlara her gün servis edildiği bilgisi verildi. Afet İşleri Müdürlüğü ziyaretinde ise Kartal Belediyesi'nin afetlere karşı yaptığı hazırlıklar ve toplanma alanları hakkında bilgilendirme yapıldı.

 • Kartal Belediyesi Enerji Verimliliği Haftası Semineri Düzenledi
  18 Oca Kartal Belediyesi Enerji Verimliliği Haftası Semineri Düzenledi

  Kartal Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü, Enerji Verimliliği Haftası dolayısıyla bir seminer düzenledi. Seminerde evlerde enerji verimliliği ve enerjinin doğru kullanımı konuları ele alındı. Enerji uzmanı Önder Göksel Gül, küresel ısınma ve enerji verimliliği hakkında bilgiler verdi. Seminerde, Türkiye'nin enerji ithalatına bağımlılığı ve evlerde yapılacak tasarrufun ekonomik etkisi de vurgulandı.

 • Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Öğrencilere Sürpriz Yaptı
  16 Oca Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Öğrencilere Sürpriz Yaptı

  Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, ara tatil karnesi almaya hazırlanan öğrencilere sürpriz yaparak okullarda hazırlık kitabının dağıtılmasını sağladı. Başkan Yüksel, okulları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti ve okulların mevcut durumunu değerlendirdi.

 • Kartal Belediyesi, Alpay İsmail Özkan'ın 'İstismar' Resim Sergisine Ev Sahipliği Yapıyor
  16 Oca Kartal Belediyesi, Alpay İsmail Özkan'ın 'İstismar' Resim Sergisine Ev Sahipliği Yapıyor

  Kartal Belediyesi, 15-21 Ocak tarihleri arasında ressam Alpay İsmail Özkan'ın 'İstismar' isimli kişisel resim sergisine ev sahipliği yapıyor. Sergide sanatçının soyut, sürrealist ve fantastik eserleri yer alıyor. Sergi, Kartal Belediyesi fuaye alanında sanatseverleri bekliyor.

 • Kartal Belediyesi Regaib Kandili'nde Vatandaşlara Lokma ve Kandil Simidi Dağıttı
  12 Oca Kartal Belediyesi Regaib Kandili'nde Vatandaşlara Lokma ve Kandil Simidi Dağıttı

  Kartal Belediyesi, Regaib Kandili dolayısıyla ilçenin çeşitli noktalarında yüzlerce vatandaşa lokma ve kandil simidi ikramında bulundu. Başkan Gökhan Yüksel, tüm Kartallıların ve İslam aleminin kandilini kutlayarak huzur, barış ve bereket temennisinde bulundu. Lokma dağıtımı yapan ekipler, ilçenin en kalabalık noktalarına kurulan ikram araçlarıyla gün boyunca hizmet verdi.

 • Kartal Belediyesi, Çalışan Gazeteciler Günü'nü Kutladı
  10 Oca Kartal Belediyesi, Çalışan Gazeteciler Günü'nü Kutladı

  Kartal Belediyesi, Başkan Gökhan Yüksel'in katılımıyla 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla kahvaltı programı düzenledi. Programda konuşan Yüksel, basının toplumun vicdanı olduğunu ve işini en iyi şekilde yapan gazetecilerin sorumlulukları olduğunu vurguladı.

 • Kartal Belediyesi, ilçede yol bakımı, altyapı temizliği ve okul hizmetleri yürütüyor
  09 Oca Kartal Belediyesi, ilçede yol bakımı, altyapı temizliği ve okul hizmetleri yürütüyor

  Kartal Belediyesi'ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçede yol bakımı, altyapı temizliği ve okul hizmetleri gibi birçok çalışmayı haftanın 7 günü sürdürüyor. Ekipler, asfalt çalışmalarına devam ederken aynı zamanda mazgal ve yağmur suyu kanallarının temizliğini de gerçekleştiriyor. Ayrıca, okulların talepleri doğrultusunda tören çizgileri ve işaretlemeleri yenileniyor. Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, ilçenin her türlü ihtiyacını hızla karşıladıklarını belirtti.

 • Veli-Der, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'e tepki gösterdi
  26 Ara Veli-Der, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'e tepki gösterdi

  Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'in tarikat ve cemaatlerle protokol yapmaya devam edeceğini söylemesine tepki gösteren Veli-Der, suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı. Tarikat ve cemaatlerin yasa dışı gerici yapılar olduğunu belirten Veli-Der, Yusuf Tekin'in görevden alınmasını istedi. Ayrıca, çocukların tarikatlara teslim edilmeyeceğini vurgulayan Veli-Der, Milli Eğitim Bakanlığı'nın asli görevini yerine getirmesi gerektiğini ifade etti.

 • Kartal Belediyesi Yaşlı Bakım ve Huzurevi'ni Ziyaret Etti
  26 Ara Kartal Belediyesi Yaşlı Bakım ve Huzurevi'ni Ziyaret Etti

  Kartal Belediyesi, Hürriyet Mahallesi'nde yer alan Kartal Belediyesi Yaşlı Bakım ve Huzurevi'ni ziyaret etti. Ziyarette, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel'i temsilen gerçekleştirilen ziyarette, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Dilek Kars ile Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Deniz Karacan yer aldı. Ziyaret boyunca tüm yaşlılar ile uzun süre sohbet edilerek yeni yılları kutlandı. Daha sonra Kartal Belediyesi yöneticileri, tüm yaşlılara yeni yıl hediyelerini takdim etti.

 • Kartal Belediye Başkanı Kadın Emeği Pazarı'nı Ziyaret Etti
  26 Ara Kartal Belediye Başkanı Kadın Emeği Pazarı'nı Ziyaret Etti

  Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartallı üretici kadınların el emeği göz nuru eserlerinin yer aldığı Kadın Emeği Pazarı'nı ziyaret etti. Başkan Yüksel, üretici kadınlarla bir araya gelerek desteklerinin artarak devam edeceğini söyledi.

 • Sarıkamış Kahramanları, 109. Yılında Kartal'da Anıldı
  25 Ara Sarıkamış Kahramanları, 109. Yılında Kartal'da Anıldı

  Kartal Belediyesi, 22 Aralık 1914'te vatan mücadelesi için savaşan ve donarak şehit olan binlerce Türk askeri için Kartal Türk Halk Müziği Topluluğu ile birlikte bir anma programı düzenledi. Sarıkamış şehitlerine adanmış türkülerin yankılandığı gecede duygu dolu anlar yaşandı.

 • Kartal Belediyesi İhtiyaç Sahiplerine Yakacak Yardımı Yapıyor
  22 Ara Kartal Belediyesi İhtiyaç Sahiplerine Yakacak Yardımı Yapıyor

  Kartal Belediyesi, sosyal sorumluluk projesi kapsamında ağaç budama çalışmalarından elde edilen dalları ihtiyaç sahiplerine yakacak olarak dağıtıyor. Bu sayede ihtiyaç sahiplerinin ısınma sorununa yardım eli uzatılıyor.

 • Engelsiz Üretim Atölyesi Öğrencileri İçin Yeni Yıl Partisi Düzenlendi
  22 Ara Engelsiz Üretim Atölyesi Öğrencileri İçin Yeni Yıl Partisi Düzenlendi

  Kartal Belediyesi, Engelsiz Üretim Atölyesi öğrencileri için yeni yıl partisi düzenledi. Başkan Gökhan Yüksel, öğrencilerin yeni yıl coşkusuna ortak oldu ve taleplerle ilgili belediye personeline talimatlar verdi. Engelli bireyler, yemek ve dans eşliğinde doyasıya eğlendi.

 • Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, muhtarlık personeliyle bir araya geldi
  21 Ara Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, muhtarlık personeliyle bir araya geldi

  Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartal'da görev yapan muhtarlık personeliyle bir yemekte bir araya geldi. Yaptığı konuşmada, personelin katkılarını ve emeklerini takdir ettiğini belirten Başkan Yüksel, yeni dönemde de birlikte çalışacaklarını vurguladı.

 • Kartal Belediyesi Birimler Arası Bowling Turnuvası'nda Rekabet Yaşandı
  20 Ara Kartal Belediyesi Birimler Arası Bowling Turnuvası'nda Rekabet Yaşandı

  Kartal Belediyesi'nin düzenlediği Birimler Arası Bowling Turnuvası'nda Yapı Kontrol Müdürlüğü birinci oldu. Başkan Gökhan Yüksel, kazanan takımlara kupalarını verdi.

 • Kartal Belediyesi Kamusal Alanlarda Ağaç Budama Çalışmalarını Sürdürüyor
  19 Ara Kartal Belediyesi Kamusal Alanlarda Ağaç Budama Çalışmalarını Sürdürüyor

  Kartal Belediyesi, ilçe genelinde kamusal alanlarda yürütülen ağaç budama çalışmalarını sürdürüyor. Ağaçların ömrünün uzatılması, hastalıklara karşı direncinin artırılması ve estetik görüntüsünün yanı sıra olumsuz hava koşullarında meydana gelebilecek kazalar için de tedbirler alınıyor.

 • Kartal'ın eski belediye başkanı Mehmet Ali Büklü anıldı
  18 Ara Kartal'ın eski belediye başkanı Mehmet Ali Büklü anıldı

  Kartal'ın eski belediye başkanlarından merhum Mehmet Ali Büklü, vefatının 28. yılında düzenlenen törenle anıldı. Törene, Büklü ailesi, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, CHP Kartal İlçe Başkanı Mert Polat ve birçok kişi katıldı. Törenin ardından mezarına karanfiller bırakıldı ve lokum ikramı yapıldı.

 • Kartal Belediyesi Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Tedbir Aldı
  18 Ara Kartal Belediyesi Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Tedbir Aldı

  Kartal Belediyesi ekipleri, ilçede olumsuz hava koşullarının etkilerine karşı tedbirler aldı. Şiddetli yağış sebebiyle ekipler, ağaç devrilmesi ve mazgal temizliği gibi konularda çalışmalarını sürdürdü.

 • Kartal'da afet planlama çalışmaları ele alındı
  15 Ara Kartal'da afet planlama çalışmaları ele alındı

  Kartal'da, İstanbul depremi ve diğer afet risklerine karşı afet planlama çalışmalarının ele alındığı bir toplantı düzenlendi. Toplantıda, Kartal Belediyesi'nin afet öncesi ve sonrasına dair hayata geçirdiği projeler paylaşıldı.

 • İmamoğlu ve Yüksel, Kartal'da yapılan projeleri ziyaret etti
  15 Ara İmamoğlu ve Yüksel, Kartal'da yapılan projeleri ziyaret etti

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartal'da tamamlanan Ali Gaffar Okkan Parkı ve Yakacık Stadı'nı ziyaret etti. İmamoğlu, Kartal Belediyesi ile uyum içinde çalıştıklarını ve önemli projelerin hayata geçirildiğini söyledi.

 • Kartal Çavuşoğlu Çocuk Gözlemevi'nde sürpriz doğum günü kutlaması
  14 Ara Kartal Çavuşoğlu Çocuk Gözlemevi'nde sürpriz doğum günü kutlaması

  Kartal Belediyesi ve Kartal Kaymakamlığı, devlet koruması altında olan çocuklar için Kartal Çavuşoğlu Çocuk Gözlemevi'nde sürpriz bir doğum günü kutlaması düzenledi. Kutlamaya Kartal Kaymakamı, Kartal Belediye Başkanı ve diğer yetkililer katıldı. Çocuklar, yeni yaşlarına girdikleri için hediyeler aldı ve dileklerini tutarak pastayı kesti.

 • Kartal Belediyesi'nde minikler Yerli Malı Haftası'nı kutladı
  14 Ara Kartal Belediyesi'nde minikler Yerli Malı Haftası'nı kutladı

  Kartal Belediyesi'ne bağlı 14 kreşte eğitim gören çocuklar, öğretmenleriyle birlikte Yerli Malı Haftası'nı renkli gösteriler ve etkinliklerle kutladı. Etkinlikte, Türkiye'nin 7 bölgesinin zenginlikleri tanıtıldı ve yerli malı kullanımının önemi vurgulandı. Kartal Belediye Başkanı temsilen açılışa katılan Başkan Yardımcısı Dr. Dilek Kars, yerli malı kullanmanın ve dışa bağımlılığın azaltılmasının önemine dikkat çekti.

 • Kartal Belediyesi'ne Bağlı Kreş Öğrencilerinden 'İnsan Hakları ve Demokrasi' Mesajı
  11 Ara Kartal Belediyesi'ne Bağlı Kreş Öğrencilerinden 'İnsan Hakları ve Demokrasi' Mesajı

  Kartal Belediyesi kreşleri, “10 Aralık İnsan Hakları ve Demokrasi Haftası” dolayısıyla düzenlenen renkli etkinliklere sahne oldu. Kreşli minikler, düzenledikleri gösteri ve yarışmalarla insan hakları ve demokrasinin en güzel örneklerini sergiledi.

 • Kartal Belediyesi ve Briç Federasyonu iş birliğiyle düzenlenen 12. Atatürk'ü Anma Briç Turnuvası
  11 Ara Kartal Belediyesi ve Briç Federasyonu iş birliğiyle düzenlenen 12. Atatürk'ü Anma Briç Turnuvası

  Kartal Belediyesi ve Briç Federasyonu iş birliğiyle düzenlenen 12. Atatürk'ü Anma Briç Turnuvası, çok sayıda sporcunun katılımıyla gerçekleşti. Yarışmada dereceye giren sporcular kupa ve para ödülü ile ödüllendirildi. Turnuvanın açılışında konuşan Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, briç sporuna gönül veren ve İstanbul'un pek çok noktasından gelen katılımcılara teşekkür etti. Briç turnuvasının düzenlenmesinden dolayı mutlu olduklarını ifade eden Kartal Briç Spor Kulübü Başkanı Cengiz Aytemur ve Briç Federasyonu Genel Başkanı Yasemin Merçil, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel'e teşekkür ettiler. Turnuvada 5 farklı kategoride ödüller verildi ve dereceye giren sporcular ödüllerini aldılar.

 • Kartal Belediyesi Organik Pazar etkinlik çadırında tohum dağıtımı yapıldı
  11 Ara Kartal Belediyesi Organik Pazar etkinlik çadırında tohum dağıtımı yapıldı

  Kartal Belediyesi Organik Pazar etkinlik çadırı, İstanbul Tohum Gönüllüleri ve Kartal Belediyesi iş birliğiyle organik ve ata tohumlarının dağıtımını gerçekleştirdi. Etkinlikte gıda güvenliği ve yerel tohum ilişkisi üzerine bir konuşma yapıldı. Çiftçilere ücretsiz tohum dağıtımı gerçekleştirildi.

 • Kartal Belediyesi, 'Başka Sen Yok ki' adlı tiyatro oyununu seyirciyle buluşturdu
  10 Ara Kartal Belediyesi, 'Başka Sen Yok ki' adlı tiyatro oyununu seyirciyle buluşturdu

  Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Aralık ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında Uğur Mumcu Kültür Merkezi'nde 'Başka Sen Yok ki' adlı tiyatro oyununu seyirci ile buluşturdu. Oyun, Retorik Tiyatro oyuncuları tarafından hazırlanmış olup, seyirciden tam not aldı. Oyunun sonunda Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Dr. Dilek Kars, oyuncuları tebrik etti ve başarılı performanslarından dolayı oyuncu Ruhi Sarı'ya Kartal heykelciği takdim etti.

 • Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, KİMER Saha Çözüm Ekibi ile Kartallılarla Buluştu
  08 Ara Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, KİMER Saha Çözüm Ekibi ile Kartallılarla Buluştu

  Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, KİMER Saha Çözüm Ekibi ile birlikte Kartallı komşularıyla buluşarak sorun ve taleplerini dinledi. Başkan Yüksel, vatandaşların istek ve sorunlarını not alarak çözüm sürecini başlatacağını ve konuları takip edeceğini belirtti. KİMER, 2019 yılından bu yana Kartallıların sorunlarını dinleyerek çözüm üretmeye devam ediyor.

 • Kartal Belediyesi Engelli Danışma ve Koordinasyon Birimi'nden uzmanlar İstanbul Medipol Üniversitesi'nde söyleşiye katıldı
  07 Ara Kartal Belediyesi Engelli Danışma ve Koordinasyon Birimi'nden uzmanlar İstanbul Medipol Üniversitesi'nde söyleşiye katıldı

  Kartal Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü'ne bağlı Engelli Danışma ve Koordinasyon Birimi'nden uzmanlar, İstanbul Medipol Üniversitesi'nde düzenlenen söyleşiye katıldı. Uzmanlar, engelli haklarının kazanımı, bu hakların sosyal politikalara ve sosyal hizmet uygulamalarına yansıması ile alakalı bilgi ve tecrübelerini paylaştı.

 • Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Kreşleri Ziyaret Etti
  07 Ara Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Kreşleri Ziyaret Etti

  Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Dilek Kars, Türkiye çapında yüksek standartlarda eğitim ve hizmet veren belediyeye bağlı 14 kreşi ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Kars, öğretmen ve çalışanlara Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel'in mesajını iletti ve kreşlerin daha sağlıklı hale gelmesi için önerilerde bulundu.

 • CHP'li Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, yeniden adaylık için başvuruda bulundu
  07 Ara CHP'li Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, yeniden adaylık için başvuruda bulundu

  CHP'li Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, mart 2024'te yapılacak yerel seçimlerde yeniden aday olmak için başvuruda bulundu. Yüksel, "Heyecanımız yüksek, gençliğimiz var" dedi.

Advertisement