Kastamonu Ticaret Borsasına Ziyaret - Son Dakika

Kastamonu Ticaret Borsasına Ziyaret

08.06.2014 15:38
Kastamonu Ticaret Borsasına Ziyaret

Kastamonu Ağaç İşleri Odası Başkanı Ergün Can, Kastamonu Ticaret Borsası Başkanı Sedat İşeri’yi ziyaret etti.

Kastamonu Ağaç İşleri Odası Başkanı Ergün Can, Kastamonu Ticaret Borsası Başkanı Sedat İşeri'yi ziyaret etti.

Can, ziyarette yaptığı konuşmada, ahşap sektörünün daha da geliştirilmesi için 'Elimden Tutar mısın' adlı eğitim projesini hayata geçirdiklerini söyledi.

Özel sektör destekli nitelikli ara eleman yetiştirme projesinin, her kesimden olumlu tepki aldığını belirten Can, "Bu tepki, proje ekibinin çalışmalarını olumlu yönde etkiliyor. Kastamonu Ticaret Borsasının projeye sahip çıkması, bizi mutlu etti. El birliğiyle Kastamonu'yu dünyada ahşabın merkezi yapmak için her türlü çalışmada yer alacağız" dedi.

İşeri ise kentin ahşabın merkezi olması için her türlü sorumluluğu almaya hazır olduklarını vurguladı. - Kastamonu

YORUMLAR
500
Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Yumaklı, Kastamonu'da ziyaretlerde bulundu Açıklaması Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Yumaklı, Kastamonu'da ziyaretlerde bulundu Açıklaması Dünya barışına dikkat çekmek için bisikletle pedal çeviriyorlar Dünya barışına dikkat çekmek için bisikletle pedal çeviriyorlar Küre Dağları Milli Parkında zipline heyecanı yaşanıyor Küre Dağları Milli Parkında zipline heyecanı yaşanıyor
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kastamonu Ticaret Borsasına Ziyaret - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement