Kbü'de "Proje Döngüsü Eğitimi" Verildi - Son Dakika

Kbü'de "Proje Döngüsü Eğitimi" Verildi

19.09.2014 17:16
Kbü'de "Proje Döngüsü Eğitimi" Verildi

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Yabancı Diller Yüksekokulu Projeler ve Kurslar Koordinatörlüğü bünyesindeki Eurodesk Ofisi tarafından "Proje Döngüsü Eğitimi" verildi.

Karabük Üniversitesi (KBÜ)  Yabancı Diller Yüksekokulu Projeler ve Kurslar Koordinatörlüğü bünyesindeki Eurodesk Ofisi tarafından "Proje Döngüsü Eğitimi" verildi.

KBÜ Rektörü Prof.Dr. Burhanettin Uysal, gazetecilere yaptığı açıklamada, gençlerin Avrupa faaliyetlerine katılarak fırsatları değerlendirmelerini önemsediklerini söyledi.

"Bilgi çağında yaşıyoruz ve bilgiye ulaşmak artık çok kolay, fakat ne hızla ve ne doğrultuda bilgiye ulaşıyoruz önemli olan budur" diyen Uysal, şöyle devam etti:

"Bunun yanı sıra proje yazma konularında yeni yaklaşımlar geliştirilmektedir. Biz de bu değişime kayıtsız kalmamak ve bu değişmelerde önemli bir pozisyon alabilmek için üniversite olarak elimizden geleni yapmak durumundayız. Eurodesk Ofisi tarafından akademisyenlerimize üç günlük Proje Döngüsü Eğitimi verildi ve farklı alanlarda birçok proje taslağı da oluşturulmuş oldu. Bundan sonraki süreçte önemli olan bu taslak projeleri nihai sonuca ulaştırmaktır. Bu projelerle ufkumuzu geliştirerek öğrencilerimizin daha bilgili bireyler olarak yetişmesine katkı sağlayacağız. Bu bağlamda Proje Döngüsü Eğitimine katılarak çalışmalarda bulunan arkadaşlarımızı tebrik ederek, başarılarının devamını diliyorum." - Karabük

YORUMLAR
500
Karabük'te metruk binada yangın Karabük'te metruk binada yangın 'Zanaat, Sanat ve Tasarım Dili Olarak Deri Sempozyumu ve Çalıştayı' Karabük'te başladı 'Zanaat, Sanat ve Tasarım Dili Olarak Deri Sempozyumu ve Çalıştayı' Karabük'te başladı Karabük'teki sempozyumda deri, 'zanaat, sanat ve tasarım dili'nde ele alınacak Karabük'teki sempozyumda deri, 'zanaat, sanat ve tasarım dili'nde ele alınacak
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kbü'de 'Proje Döngüsü Eğitimi' Verildi - Son Dakika


Advertisement