Keksav Başkanı Galip Kaya'ya Anlamlı Ziyaret - Son Dakika

Keksav Başkanı Galip Kaya'ya Anlamlı Ziyaret

Keksav Başkanı Galip Kaya\'ya Anlamlı Ziyaret
Son Güncelleme: 25.03.2015 16:11

Antalya’nın Korkuteli İlçe Kaymakamı Erol Tanrıkulu, Korkuteli Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı (KEKSAV) Başkanı Galip Kaya’yı Antalya’daki evinde ziyaret etti.

Antalya'nın Korkuteli İlçe Kaymakamı Erol Tanrıkulu, Korkuteli Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı (KEKSAV) Başkanı Galip Kaya'yı Antalya'daki evinde ziyaret etti. Ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kocagöz ve iş adamı Arif Cebeci de katıldı.

İlk olarak Yaşar Sadi Tekin İlkokulu'nu yaptıran hayırsever Yaşar Tekin'i evinde ziyaret eden Korkuteli Kaymakamı Erol Tanrıkulu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kocagöz ve iş adamı Arif Cebeci ile birlikte daha sonra Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı (KEKSAV) Başkanı Galip Kaya'yı evinde ziyaret ederek, hastalığı nedeniyle geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Kaymakam Tanrıkulu, "Ülkemizin gelişmesi eğitim alanında yapılan çalışmalara bağlı. Bu ülkenin hayırseveri olduğu sürece, üreten ve kazancını paylaşan vatandaşlara ihtiyacı var. Eğitim için yapılan hizmet hiçbir zaman boşa çıkmayacak bir çabadır. Eğitimin kalitesi için emek veren ve katkı sağlayan tüm hayırseverlere teşekkür ediyoruz. Bu konuda Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı (KEKSAV) Başkanı Galip Kaya, ilçeşe üniversite kazandırılmasında büyük destek sağlamış, eğitim için çalışmış ve halen de çalışmalarını sürdürüyor" dedi.

Korkuteli Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı (KEKSAV) Başkanı Galip Kaya ise, ziyaretten duyduğu belirterek teşekkür etti. - ANTALYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Keksav Başkanı Galip Kaya'ya Anlamlı Ziyaret - Son Dakika


Advertisement