"Kesişme: İyi ki Varsın Eren" filmini izlediler - Son Dakika

"Kesişme: İyi ki Varsın Eren" filmini izlediler

11.02.2022 09:55
"Kesişme: İyi ki Varsın Eren" filmini izlediler

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Bilgievi ve Akademi Lise öğrencilerini "Kesişme: İyi ki Varsın Eren" filmi ile buluşturdu.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Bilgievi ve Akademi Lise öğrencilerini "Kesişme: İyi ki Varsın Eren" filmi ile buluşturdu.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Gençlik Eğitimi Şube Müdürlüğü, Bilgievi ve Akademi Lise öğrencilerini "Kesişme: İyi ki Varsın Eren" filminde bir araya getirdi. Öğretmenler de öğrencileriyle birlikte filmi izleme imkanı buldu.

Şehit Eren Bülbül'ün hayatını konu alan "Kesişme: İyi ki Varsın Eren" filminde Eren'in çocukluğunu Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde yaşayan Ahmet Eren Taşdelen oynarken; yapımcılığını Mustafa Uslu, yönetmenliğini Özer Feyzioğlu üstlendi. İsmail Hacıoğlu, Rahman Beşel, Alayça Öztürk, Mutlunur Lafçı ve Emir Çiçek'in başrolleri paylaştı. Müziklerini ise Fahir Atakoğlu'nun yaptığı film, Eren Bülbül'ün doğum günü olan 1 Ocak'ta vizyona girmiş ve kısa sürede 1 milyondan fazla sinemaseverle buluşmuştu. - KOCAELİ

YORUMLAR
500
763 kişilik ekip şiddetli yağışlara karşı hazır 763 kişilik ekip şiddetli yağışlara karşı hazır Kartepe'de 'Süper Enduro' heyecanı yaşanacak Kartepe'de 'Süper Enduro' heyecanı yaşanacak Genç Atlar Şampiyonası Kocaeli'de gerçekleştirildi Genç Atlar Şampiyonası Kocaeli'de gerçekleştirildi
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel 'Kesişme: İyi ki Varsın Eren' filmini izlediler - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement