Kırkağaç'ta Siyaset ve İş Dünyası Bu Düğünde Buluştu - Son Dakika
Yerel

Kırkağaç'ta Siyaset ve İş Dünyası Bu Düğünde Buluştu

Kırkağaç\'ta Siyaset ve İş Dünyası Bu Düğünde Buluştu

Kırkağaç'ta Kocabıyık ve Ümmetoğlu ailelerinin düğünleri siyaset ve iş dünyasını buluşturdu.

11.10.2013 10:09  Güncelleme: 10:08
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Kırkağaç'ta Kocabıyık ve Ümmetoğlu ailelerinin düğünleri siyaset ve iş dünyasını buluşturdu.

Kırkağaç'ın tanınmış ailelerinden Kırkağaç Pırlanta Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı İsmail ve Sevil Kocabıyık'ın kızları Ayşen ile Kırkağaç Belediye Meclis Üyesi hayırsever işadamı Eczacı Engin ve Muazzez Ümmetoğlu'nun oğlu Akın yapılan görkemli düğün töreniyle hayatlarını birleştirdiler.

Soma Aqua Park'ta düzenlenen düğün töreninde büyük coşku vardı. Düğün törenine Ak Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Kırkağaç Kaymakamı Ali Sırmalı, Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, İlyaslar Belediye Başkanı Osman Çelikel ile çok sayıda siyasetçi ve iş adamı katılırken, alanı dolduran misafirler gönüllerince bir gece yaşadılar. Bu güzel gecede Ayşen ve Akın yapılan nikah töreninde iyi günde kötü günde bir ömrü beraber geçireceklerinin sözünü verirlerken, genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene'nin kıydığı nikah töreninde genç çiftlerin şahitliklerini Ak Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Kırkağaç Kaymakamı Ali Sırmalı ve Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz yaptı. İç mimar Ayşen Ümmetoğlu ve İş adamı Akın Ümmetoğlu "Bizleri bu en mutlu günümüzde yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Allah herkese mutlu yuvalar kurmayı nasip etsin" diye konuştular. Gelin Ayşen'in babası İsmail Kocabıyık ve Damat Akın'ın babası Engin Ümmetoğlu ise "Çocuklarımızın mutluluğunu paylaşıyoruz. Allah onları bir yastıkta kocatsın. Ömür boyu mutlu olsunlar inşallah" diye konuştular. - MANİSA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kırkağaç'ta Siyaset ve İş Dünyası Bu Düğünde Buluştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement